Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
věčná svíčka   #62388 my dva zapálil(a) svíčku milované babičce.
Naše milovaná babičko, moc na Tebe v tyto dny zvlášť vzpomínáme. Stále nám chybíš. Světlo věčné ať Ti svítí.
Hoří už 336 dní, 6 hodin a 19 minut.
věčná svíčka   #62292 Jarek zapálil svíčku Milované babičce .
Chybíš nám babi
Hoří už 348 dní, 22 hodin a 33 minut.
věčná svíčka   #59329 Silva zapálil(a) svíčku milované babičce.
Milá babičko, dnes by jsi měla narozeniny .....vzpomínám na tebe - posílám pusu a myslím na dědu, mamku i tátu ! Tak moc mi tady chybíte!! Ani nevíte jak moc jsem vás měla ráda a jak je mi po vás smutno !!!
Hoří už 1 rok, 264 dní, 1 hodinu a 33 minut.
věčná svíčka   #55688 Pavlina &Nicole zapálila svíčku Milované babičce .
Pro tebe do nebíčka babičko naše zlata ❤
Hoří už 2 roky, 217 dní, 11 hodin a 20 minut.
věčná svíčka   #53489 Kristýna zapálil(a) svíčku milované babičce .
Tak moc bych ti toho chtěla říct a tak moc bych tě chtěla obejmout. Tady pro tebe bude hořet plamínek navždy ♡ doufám, že už ti je v nebíčku lépe. Děkuji ti za vše. Navždy tě budu milovat a počkej tam nahoře na nás ♡
Hoří už 3 roky, 84 dní a 56 minut.
věčná svíčka   #48693 Davidek zapálil(a) svíčku milované babičce.
Jsi navždy v mém srdíčku má nejmilovanější a nejdražší babičko ♥
Hoří už 4 roky, 102 dní, 11 hodin a 20 minut.
věčná svíčka   #48222 Vnučka a dcera P.M zapálil(a) svíčku Milované babičce .
Doufám že jsi pořad snama naše milovana babičko , maminko . Moc na chybíš nejlepší by bylo kdyby ses nám vrátila mezi nas. Snad se tam máš dobře a není tam na tebe nikdo zlí :( nikdy to už tady bez tebe nebude takové jaké má bejt . Doufáme že víš jak nám chybíš a jak tě moc milujeme Miluje me tě a navždy budem . Navždy v našich srdcích . 💕💗 Tvá vnučka a dcera milujeme tě babičko naše .💞💖💗💕💓
Hoří už 4 roky, 133 dní, 2 hodiny a 32 minut.
věčná svíčka   #46322 dana venda a julča zapálily svíčku milované babičce .
Naše nejmilovaňejší babičko, doufáme,že se máš v nebi dobře a jsi mezi anděly, které tě objímají svými obrovskými křídly.DĚKUJEME ZA TVOJI LÁSKU A NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEM!
Hoří už 4 roky, 246 dní, 23 hodin a 39 minut.
věčná svíčka   #45893 Vnučka zapálil(a) svíčku Milované Babičce .
Babicko nase mila, je to dnes přesně 13 let, co jsi odesla. Byli jsme 1000 km od tebe a prijeli pozde. Kez bys tady ještě s nami byla a mohli bychom si povidat. Byla jsi uzasna babicka, nejlepší na svete. Děkuji za to, jak ses o nas vzdy starala a co jsi nás naucila. Prosím opatruj maminku a posli ji nekoho do cesty. Nějakého muže pro ni. Svetlo vecne at ti sviti, i tajikovi, starenkam a starickum a všem co jsou tam s tebou. Zrzeckovi a čertici. Vse mi moc chybi. Prijd prosim za mnou do snu babicko. Uz dlouho jsem te neobejmula. S láskou tva milující vnucka. 💜
Hoří už 4 roky, 273 dní, 1 hodinu a 40 minut.
věčná svíčka   #44448 Vnučka zapálila svíčku Milované Babičce .
Milovana Babicko..posilam ti vzpominku. Jsi a vzdy budes milovana babicka. Je mi smutno, nemela jsi odchazet a presto to uz je temer 13 let. Mne bylo 18 a ted je mi 31. Kéž bych mohla s tebou ted popovidat, jako jsem ještě za mlada neumela. Byla jsi ta nejúžasnější babicka na svete. I po 13 letech se mi slzy tlačí do oci. Tolik mi chybis a je mi smutno. Porad me to boli. Proc jsi musela odejit tak zbytecne a brzy. Prosim prijd za mnou do snu, jak to delas. A ja v tom snu vzdy vim, ze jsi zemřela a uzivam si kazdou vteřinu s tebou. Dekuji za vse babicko milovana. Světlo věcné at ti sviti a prosim pozdravuj Tajika, zrzka i starenky a staricky..pani Mikesovou a lidi z Napajedel. Chran prosim nasi rodinu a maminku. At nam nikdo neodejde predcasne. Strasne me to porad tizi. Az priletim, mozna az za dva roky, tak prijdu za tebou na hrobeck. Mam te strasne rada!! Tva milujici vnucka Petulka
Hoří už 5 let, 13 dní, 8 hodin a 10 minut.
věčná svíčka   #42346 Iva zapálila svíčku milované babičce.
Už navždy budu vzpomínat, už jsi šťastná s dědečkem ...
Hoří už 5 let, 168 dní, 5 hodin a 19 minut.
věčná svíčka   #41077 Vnučka zapálil(a) svíčku Milované Babičce .
Babičko, bylo to uz 12 let, co jsi odešla. Posilam ti do nebe vzpomínku a lasku a vděčnost za vše, co jsi pro nas udělala a za to, jak úžasnou mame maminku. Az se vrátím, prijdu za tebou. Mam te moc ráda. Pozdravuj Tajika, Stařenku a Zrzka. Tvoje milující vnučka.
Hoří už 5 let, 266 dní, 11 hodin a 12 minut.
věčná svíčka   #39486 Lucka zapálila svíčku milované babičce.
navždy budeš v mém srdci...
Hoří už 6 let, 58 dní, 5 hodin a 19 minut.
věčná svíčka   #38564 radka zapálil(a) svíčku milované babičce.
zítra je to 5 let co se to stalo a ty tu nejsi.nemohu uvěřit,že je již 5 let,vidím to před sebou jako včera. i když jsi se dožila krásného věku chybíš mi každý den, pořád na tebe myslím.moje milovaná babičko,nikdy nezapomenu.
Hoří už 6 let, 131 dní, 22 hodin a 9 minut.
věčná svíčka   #35626 Lenynka zapálila svíčku milované babičce.
Babi... moje milovaná....dnes jsou to 3 roky, cos navždy odešla. Zapaluji Ti další svíčku a stále vzpomínám, je mi po Tobě smutno, strašně moc smutno. I po dědovi. Mám vás oba dva strašně moc ráda a vzpomínám na časy, které jsem prožila s vámi a u vás v By. Nejkrásnější období mého života... miluji vás.
Hoří už 6 let, 364 dní, 2 hodiny a 1 minutu.
věčná svíčka   #34538 Irena zapálila svíčku milované babičce.
Lásku, víru a osud si neseme v sobě.
Hoří už 7 let, 83 dní, 6 hodin a 53 minut.
věčná svíčka   #34140 ANDRA zapálil(a) svíčku Milované babičce.
Bábino tak jsme ti říkávali...moc Ti děkuji za Vikíska :-* já celou tu dobu IVF věřila,že nám pomůžeš a jsi to ty....ty sama víš jak na tebe strašně vzpomínám oprvdu těch 9let bez tebe je tu těžkých. Mám Tě stále moc ráda a nikdy na tebe nezapomenu jsi moje bábina.Moc moc pusinek za nás všechny do nebíčka :-*
Hoří už 7 let, 112 dní, 22 hodin a 49 minut.
věčná svíčka   #32949 zapálila svíčku Milované babičce.
Babičko, tak dlouho jsem ti nezapálila svíčku tady, odpust. Ale jsem teď v Napajedlích a ty to víš. Chodím ti zapalovat na hřbitov, tam jsme si blíž. Ale i tak ti posílám plamínek. Po sedmi letech jsem byla v kostele tady, jak jsme chodily s tebou. Naposledy jsem tam byla na tvůj a Tajíkův pohřeb. Bylo mi moc smutno z toho, ale zároveň, ta mše byla krásná. Moc jsem na tebe vzpomínala, co vše jsi nás naučila a děkovala ti. Moc mi chybíš babičko milovaná. Pozdravuj Tajíka a zrzka a všechny, se kterýma tam jsi. A opatruj nám maminku, ještě ji tady dlouho chceme mít. Pusinku. Tvá milující vnučka.
Hoří už 7 let, 192 dní, 22 hodin a 6 minut.
věčná svíčka   #32842 Jana Kollárová zapálil(a) svíčku milované babičce.
navždy v našich srdcích, navždy s námi...
Hoří už 7 let, 196 dní, 23 hodin a 35 minut.
věčná svíčka   #31615 Vnučka zapálila svíčku Milované Babičce.
Řekněte všem ptáčkům a kytičkám, že nám zemřela babička... Dnes jen tichou vzpomínku babičko naše milovaná, je to přesně deset let, co jsi zemřela. Ještě teď jsi bojovala a v půl osmé jsi naposledy vydechla. Nikdy mi nepřestaneš chybět, nebyl ještě tvůj čas. Moc, tak strašně moc mi v životě chybíš. Děkuji ti za všechno, a děkuji za maminku, je ta nejlepší. Miluji Tě Babičko navždy. Odpočívej v pokoji. Tak moc bych tě chtěla obejmout, pořád to tak bolí. Světlo věčné ať ti svítí.
Hoří už 7 let, 274 dní, 8 hodin a 50 minut.
rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 55067 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 7 let, 55 dní, 23 hodin a 9 minut.