Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
věčná svíčka   #65211 Světlanka zapálil(a) svíčku Babičce a dědečkovi.
🤍
Hoří už 116 dní, 1 hodinu a 40 minut.
věčná svíčka   #10229 Světlanka zapálil(a) svíčku Danovi.
Zlatíčko, bez Tebe bych teď asi nebyla tak šťastná jako jsem... Bez Tebe bych... nebyla s tím s kým jsem... Jsem Ti za to opravdu moc... vážně... moc vděčná...a vždycky budu... :-* :-* za tohle, cos pro mě udělal 100%!!!
Hoří už 12 let, 306 dní, 1 hodinu a 58 minut.
věčná svíčka   #8230 Světlanka zapálil(a) svíčku lidem, se kterýma poslední dobou tráví hodně času.
Proč pro vás zapaluju svíčku? Proto, abyste věděli, že mi na Vás záleží. Je mi jedno, zda mi nevědomky a nechtěně ublížíte. Vždyť se to mlže stát i mě... Nikdo přeci nejsme neomylní. Svíčka, kterou zde zapaluji, bude hořet navždy.. To jen abyste věděli, jak dlouho můžete s mým přátelstvím počítat. Teda, pokud se nebudete snažit úmyslně mi ublížit... :-) Ale, kdo by to dělal?
Hoří už 13 let, 302 dní, 9 hodin a 36 minut.
věčná svíčka   #7998 Světlanka zapálil(a) svíčku Přátelům.
Poznala jsem Vás nedávno, ale mám vás ráda...všechny.. Všichni mi pomáháte zvládnout těžké chvíle... někteří z vás mě rozesmívají,... Nejvíce děkuji Šimonkovi, Michalovi, Péťovi, Lucce.... a dalším.. je vás tolik, že není šance vyjmenovat zde všechna jména... Jste moja zlatíčka a děkuji Vám.. proto ta svíčka...svíčka na znamení VDĚKU, ÚCTY, LÁSKY, PŘÁTELSTVÍ a POCHOPENÍ.... :-* :-* :-*
Hoří už 14 let, , 1 hodinu a 49 minut.
věčná svíčka   #3875 Světlanka zapálil(a) svíčku Honzíkovi.
Moje srdce vzplanulo láskou k Tobě, jako když zapálíme svíčku. Snad tato svíčka bude hořet v mém srdci už navždy.. Miluji Tě .. moc moc moc.. Jsi pro mě všechno!!!!
Hoří už 15 let, 140 dní, 4 hodiny a 19 minut.
rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 55653 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 7 let, 106 dní, 22 hodin a 26 minut.