Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
věčná svíčka   #34683 zapálil(a) svíčku Bohu.
Je mi hrozně... stále si připadám jako já ta špatná. Miláčku, uvědom si své priority a věz, že lepší ženu, která by ti tolerovala tolik věcí a měla tolik podobných zájmů, už nenajdeš. Na to by se ti každá vykašlala. Dříve jsi byl tak dobrým člověkem... věřím, že stále v tobě někde je a bude mě milovat... jako já tebe. Modlím se, protože už nemohu dál, chybíš mi. Modlím se k Bohu, protože jsem již na hranici šílenství.
Hoří už 11 let, 311 dní, 16 hodin.

Podpořte provoz internetové katedrály

Jestli ji máte rádi a používáte ji, zvažte prosím, že pomůžete s jejím dalším rozvojem a provozem. Budeme vděční za jakýkoli příspěvek. Stačí načíst uvedený QR kód a zvolit libovolnou částku. Děkujeme, že pomůžete udržet tuto katedrálu otevřenou pro všechny a bez reklam. 🙏

Od zveřejnění výzvy 25.11.2025 vybráno 211 Kč.

rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 66243 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 10 let, 91 dní, 12 hodin a 37 minut.