Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
věčná svíčka   #2471 ... zapálil(a) svíčku ....
Zle vyhlížející rána srostla a jizva jen zůstala.Jal památka na minulost, která potrápila dost a dost.Viditelná je je jen stěží, však občas zabolí a pomyslné soukolí,se zas pomalu rozběží.Ten proužek,jež se značí, Ti citu neubere,nezmrzačí.Navždy připomínat Ti bude,že schránka křehká, zranitelná,tu na věky s námi nebude.Že život je jen velká náhoda...nač hazardovat s ním.Plyne si tu jak voda,jako náš lehký stín......Jež spoutat já nesmím. :-)
Hoří už 20 let, 263 dní, 8 hodin a 17 minut.

Podpořte provoz internetové katedrály

Jestli ji máte rádi a používáte ji, zvažte prosím, že pomůžete s jejím dalším rozvojem a provozem. Budeme vděční za jakýkoli příspěvek. Stačí načíst uvedený QR kód a zvolit libovolnou částku. Děkujeme, že pomůžete udržet tuto katedrálu otevřenou pro všechny a bez reklam. 🙏

rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 66135 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 10 let, 70 dní, 12 hodin a 13 minut.