Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
věčná svíčka   #24272 Teta Helena, strejda Fanda, Danek a Honzík zapálil(a) svíčku Milovanému Ondráškovi.
Ondrášečku, moc se nám po tobě stýská. Uběhl další měsíc bez tebe a pořád to tak bolí... Něco se ale přece jen změnilo. Už nejsi tam nahoře sám, máš u sebe svou maminku, která nám taky neskutečně chybí. Ani není možný, jak ten čas ubíhá, zítra už to bude měsíc, co odešla za tebou andílku.Moc vás oba na dálku objímáme a tobě posíláme miliony pusinek.
Hoří už 11 let, 269 dní, 21 hodin a 57 minut.
věčná svíčka   #23836 Teta Helena, strejda Fanda, Danek a Honzík zapálil(a) svíčku Milovanému Ondráškovi.
Ondrášečku, uběhl další měsíc, co tu s námi nejsi. Tak strašně moc nám chybíš. Moc tě prosíme, opatruj z nebíčka svoji rodinu, hlavně maminku. Ta to potřebuje nejvíc. Moc tě na dálku objímáme a posíláme ti moc, moc pusinek.Milujeme tě zlatíčko naše...
Hoří už 11 let, 299 dní, 3 hodiny a 51 minut.
věčná svíčka   #23478 Teta Helena, strejda Fanda, Danek a Honzík zapálil(a) svíčku Milovanému Ondráškovi.
Ondrášečku, strašně moc se nám po tobě stýská. Uplynul další měsíc bez tebe a pořád to tak moc bolí... Nikdy už to nebude jako dřív. Tak moc nám scházíš, tak moc bysme si přáli vrátit čas, aby všechno bylo jinak a nic z toho se nestalo... Posíláme ti do nebíčka spousty pusinek a objetí. Navždy tě budeme milovat broučku.
Hoří už 11 let, 329 dní, 22 hodin a 12 minut.
věčná svíčka   #23204 Teta Helena, strejda Fanda, Danek a Honzík zapálil(a) svíčku Milovanému Ondráškovi.
Ondrášečku milovaný, dnes je ŠTĚDRÝ DEN a ty tu nejsi. Strašně moc se nám po tobě stýská. Dali bysme všechno, abys tady mohl být. To ale bohužel nejde, tak ti alespoň do nebíčka posíláme miliony pusinek a pohlazení. Navždycky tě budeme milovat.
Hoří už 11 let, 349 dní, 4 hodiny a 24 minut.
věčná svíčka   #23160 Teta Helena, strejda Fanda, Danek a Honzík zapálil(a) svíčku Milovanému Ondráškovi.
Ondrášku, synovečku nejmilejší.Dnes bys tu měl slavit své sedmé narozeniny, ale bohužel ti to nebylo dopřáno. Už bys byl velkej klučina, takovej náš rošťáček s šibalskýma očičkama. Moc nám chybíš, není dne, kdybychom si na tebe nevzpomněli. Posíláme ti do nebíčka spoustu, spoustu pusinek a objetí.Milujeme tě broučku...
Hoří už 11 let, 350 dní, 22 hodin a 41 minut.
věčná svíčka   #22920 Teta Helena, strejda Fanda, Danek a Honzík zapálil(a) svíčku Milovanému Ondráškovi.
Ondrášečku, uběhl další měsíc, kdy tu s námi nejsi. Moc se nám stýská, neustále na tebe myslíme. Posíláme ti do nebíčka moc, moc pusinek a objetí. Moc tě milujeme a prosíme tě, dej pozor na svoji rodinu, hlavně na maminku, která to moc potřebuje. Děkujeme ti broučku...
Hoří už 11 let, 360 dní, 21 hodin a 22 minut.
věčná svíčka   #22792 Teta Helena, strejda Fanda, Danek a Honzík zapálil(a) svíčku Milovanému Ondráškovi.
Ondrášečku, dnes bys slavil svátek, bohužel je ti toho dopřáno pouze tam nahoře.Moc tě milujeme, neustále na tebe myslíme. Stýská se nám strašně moc. Navždycky tě budeme mít ve svých srdíčkách. Posíláme ti spoustu pusinek a pohlazení.A ještě tě moc prosíme, opatruj svoji rodinu, hlavně maminku. Moc to potřebuje.
Hoří už 12 let, 8 dní, 1 hodinu a 5 minut.
věčná svíčka   #22575 Teta Helena, strejda Fanda, Danek a Honzík zapálil(a) svíčku Milovanému Ondráškovi.
Tak zase uběhl další měsíc bez tebe Ondrášku. Moc nám tady chybíš. Moc se nám po tobě stýská. Navždy tě budeme milovat a nikdy na tebe nezapomeneme. Navždy budeš naše sluníčko.
Hoří už 12 let, 25 dní, 21 hodin a 39 minut.
věčná svíčka   #22574 Babička a děda z Jihlavy zapálil(a) svíčku Milovanému Ondráškovi.
Ondrášenko Náš milovaný. Uběhl další měsíc bez Tebe. Moc nám chybíš, strašně se nám stýská. Moc Tě milujeme a navždy budeš Náš nejmilejší vnouček. Posíláme Ti do nebíčka spoustu pusinek a pohlazení.
Hoří už 12 let, 25 dní, 21 hodin a 50 minut.
věčná svíčka   #22393 Teta Helena, strejda Fanda, Danek a Honzík zapálil(a) svíčku Milovanému Ondráškovi.
Milujeme tě broučku, navždy zůstaneš v našich srdíčkách. Posíláme moc, moc pusinek a objetí.
Hoří už 12 let, 36 dní, 1 hodinu a 46 minut.
věčná svíčka   #21931 Teta Helena, strejda Fanda, Danek a Honzík zapálil(a) svíčku Milovanému Ondráškovi.
Ondrášku, zlatíčko naše. Dnes je to 3 roky, co tu s námi nejsi. Není dne, kdybychom si na tebe nevzpomněli. Máme tě ve svých srdíčkách navždy.Moc tě milujeme a posíláme ti tam nahoru moc, moc pusinek a pohlazení andílku...
Hoří už 12 let, 57 dní, 5 hodin a 44 minut.
věčná svíčka   #21930 Babička a děda z Jihlavy zapálil(a) svíčku Milovanému Ondráškovi.
Ondrášenko Náš milovaný. Dnes je to 36 měsíců, co jsi nás opustil. Jak moc bychom si přáli vidět, jak vyrůstáš. Bohužel, čas vrátit nejde, tak Ti alespoň do nebíčka posíláme spoustu pusinek a pohlazení. Moc nám chybíš vnoučku, navždy zůstaneš v našich srdcích. Moc Tě milujeme.
Hoří už 12 let, 57 dní, 5 hodin a 48 minut.
věčná svíčka   #21927 maminka Peta,tatínek Radim,Martinka a Verunka zapálili svíčku milovanému Ondráškovi.
Milovaný Ondrášku,dnes jsou to 3 roky,cos naposledy vydechl v mé náruči....Pořád nás to moc bolí,pořád je v našem životě to prázdné místo,které jsi měl vyplnit ty:( Zlatíčko,strašně nám chybíš,tvoje pusinky,básničky i písničky,srandy,které jsi uměl tak dobře dělat:) Ondrášečku,posíláme ti do nebe všechnu naši lásku a věříme,že to cítíš a víš....Láska je silnější než smrt.Milujeme tě navždy,myšičko naše tříbarevná..... _________________________ I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://e.exps.me
Hoří už 12 let, 57 dní, 12 hodin a 21 minut.
věčná svíčka   #21892 maminka Peťa zapálil(a) svíčku milovanému Ondráškovi.
Ondrášečku,strašně se mi stýská,i když cítím,že to nebude dlouho trvat a budu u tebe... Nemoc mě jaksi dostává....Miluju tě,lásko moje největší,moc to všechno bolí....
Hoří už 12 let, 63 dní, 10 hodin a 11 minut.
věčná svíčka   #21715 Teta Helena, strejda Fanda, Danek a Honzík zapálil(a) svíčku Milovanému Ondráškovi.
Ondrášečku, dnes je to 35 měsíců, co tu nejsi.Neustále na tebe myslíme, moc nám chybíš. Posíláme ti spostu pusinek a pohlazení. Navždy tě budeme milovat broučku.
Hoří už 12 let, 86 dní, 1 hodinu a 28 minut.
věčná svíčka   #21714 Babička a děda z Jihlavy zapálil(a) svíčku Milovanému Ondráškovi.
Ondrášenko Náš milovaný. Tak uběhl další měsíc bez Tebe. Je tu bez Tebe smutno a prázdno. Tak moc nám chybíš. Posíláme Ti do nebíčka spoustu pusinek a pohlazení. Milujeme Tě vnoučku náš nejmilejší.
Hoří už 12 let, 86 dní, 1 hodinu a 31 minut.
věčná svíčka   #21031 Teta Helena, strejda Fanda, Danek a Honzík zapálil(a) svíčku Milovanému Ondráškovi.
Ondrášku, další měsíc ,co s námi nejsi. Strašně moc se nám po tobě stýská. Moc tě milujeme a posíláme ti moc, moc pusinek a pohlazení.Milujeme tě.
Hoří už 12 let, 118 dní, 1 hodinu a 27 minut.
věčná svíčka   #21030 Babička a děda z Jihlavy zapálil(a) svíčku Milovanému Ondráškovi.
Ondrášenko Náš milovaný. Moc se nám po Tobě stýská, moc nám chybíš. Uběhl další měsíc a nám to připadá, jako by to bylo včera. Neustále Tě nosíme v srdíčku, vnoučku Náš nejmilejší. Posíláme Ti do nebíčka spoustu pusinek a pohlazení. Milujeme Tě.
Hoří už 12 let, 118 dní, 1 hodinu a 29 minut.
věčná svíčka   #21026 maminka Peta,tatínek Radim,Martinka a Verunka zapálili svíčku milovanému Ondráškovi.
Ondrášku náš nejmilovanější,uběhl další měsíc bez tebe a nám je pořád moc smutno. Často na tebe myslíme a vzpomínáme....,pořád ty vzpomínky bolí.Synáčku můj nejmilejší,často si představuji,jaké bude naše setkání Tam a věřím,že to bude něco úžasného.... Ondíčku,zapár dní bys šel poprvé do školy....,místo toho opečováváme tvůj hrobeček....Strašně to bolí. Milujeme tě,chlapečku náš milovaný ♥♥♥ .
Hoří už 12 let, 118 dní, 10 hodin a 32 minut.
věčná svíčka   #20774 Teta Helena, strejda Fanda, Danek a Honzík zapálil(a) svíčku Milovanému Ondráškovi.
Ondrášečku, posíláme ti tam nahoru moc, moc pusinek a pohlazení. Je to další měsíc, co tu s námi nejsi. Moc se nám po tobě stýská broučku. Opatruj prosím celou svoji rodinu, potřebuje to. Navždycky tě budeme milovat.
Hoří už 12 let, 148 dní, 4 hodiny a 49 minut.
rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 62327 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 8 let, 263 dní, 10 hodin.