Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
věčná svíčka   #56080 Jana zapálil(a) svíčku Všem milým a milovaným tam nahoře.
Naši milí, kteří už nemůžete být s námi, zapaluji svíčku za Vaše dušičky a opatrujte nás zde dole, stále na vás všechny vzpomínáme.
Hoří už 46 dní, 9 hodin a 1 minutu.
věčná svíčka   #52157 Jana zapálil(a) svíčku Všem milým a milovaným tam nahoře.
V dušičkový den rozžehneme svíčky, modlíme se tiše při nich za dušičky. Všechny naše milované dušičky, které jste od nás odešly, moc na Vás všechny myslím a nejen v tento den, věřím, že Vám je tam nahoře už jen a jen dobře.
Hoří už 1 rok, 47 dní, 1 hodinu a 29 minut.
věčná svíčka   #49754 Jana zapálil(a) svíčku Všem milým a milovaným tam nahoře.
Dnes na Velký pátek zapaluji svíci pro vás všechny, kteří jste nás opustili. Věřím, že naše vzpomínky k vám doletí a chráníte nás zde dole, za což moc děkujeme. Jednou se všichni společně setkáme.
Hoří už 1 rok, 248 dní, 10 hodin a 30 minut.
věčná svíčka   #47604 Jana zapálil(a) svíčku Všem milým a milovaným tam nahoře.
Milé babičky, které jste měly v minulých dnech svátek, milá Oldřiško, na kterou hodně myslím a vzpomínám, milovaný tati, moc mi chybíš a nemůžu věřit, že už se mezi nás nevrátíš, dědečkové, babičky, strýčkové i tetičky, dohlížejte na to naše pozemské hemžení, vy myšlenkách jsme stále s vámi spojeni. Zapaluji vám všem svíčku v 1. adventní neděli.♥ ♥ ♥ ♥
Hoří už 2 roky, 21 dní, 12 hodin a 3 minuty.
věčná svíčka   #46418 Jana zapálil(a) svíčku Všem milým a milovaným tam nahoře.
Moji milí a milovaní, kteří jste již na věčnost odešli, posílám Vám všem vzpomínku a zde zapaluji svíčku, která bude hořet navždy. Mám Vás moc ráda a často na Vás myslím, hlavně na Tebe, tati, moc mi chybíš.
Hoří už 2 roky, 90 dní, 2 hodiny a 54 minut.
rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 46786 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 5 let, 292 dní, 5 hodin a 24 minut.

Výklad karet, numerologie