Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
věčná svíčka   #69855 zapálila svíčku Rodičům a sourozencům .
Moji milovaní,obracím se na vás všechny o dodání síly,naděje,dobré mysli a dobrých zpráv při několika měsíční léčbě manžela,je to tak bolestné a vyčerpávající...jsem smutná a tak sama...Moc mi chybíte.
Hoří už 3 dny, 11 hodin a 7 minut.
věčná svíčka   #67786 zapálila svíčku Rodičům a sourozencům .
Moji milovaní-už dlouho jsem tu nepsala,ale to neznamená,že bych na vás zapomněla.Strašně moc a moc mi chybíte.Peru se se životem jak jen to jde a je mi po vás smutno.Stále s láskou vzpomínám a hledám střípky vaší přítomnosti ve své blízkosti.Prosím, o ochranu mých dětí,vnuků,mě i mého muže. Je tu bez vás v mém srdci prázdno a smutno.Moc děkuji za vše.
Hoří už 241 dní, 4 hodiny a 31 minut.
věčná svíčka   #54052 JÁ-dcera zapálila svíčku rodičům a sourozencům.
Mami,tati-prosím nedovolte abych omarodila tak jak to potkalo Vás,někoho to zasáhlo moc brzo a Vaše odchody byly a jsou bolavé a přesto že se mi moc stýská a mám Vás ráda tak ještě nechci a nemohu odejít-PROSÍM nedovolte to a dohlédněte na mé počínání zde-moc Vás prosím o přímluvu a DĚKUJI i za tuto svíci pro Vás.
Hoří už 4 roky, 161 dní, 7 hodin a 47 minut.
věčná svíčka   #53760 JÁ-opuštěná-smutná zapálila svíčku rodičům a sourozencům.
Moje zlatá rodinko-tato svíce je vzpomínkou na Vás,ale také zároveň její světélko je nadějí v moje lepší zítřky,které prožívám ve velkém smutku a prázdnotě bez Vás-vím,že už nikdo a nic Vás netrápí a nebolí- jen já tady zůstala sama-moc prosím stůjte při mě a dohlédněte na mé počínání zde-mám Vás moc ráda a věřte že se mi moc a moc po Vás Všech hodně stýská-velikou pusu a pohlazení pro Všechny posílám tam někam k Vám- vaše dcera a sestra.Díky.
Hoří už 4 roky, 192 dní, 5 hodin a 10 minut.
věčná svíčka   #53491 zapálila svíčku rodičům a sourozencům.
Moji milovaní-tato svíce ať plápolá jen pro Vás-je mi tady bez Vás moc smutno a jsem tu na vše tak sama-PROSÍM dávejte mi pozor na mou nejmladší dceru-ať veškeré její skutky a rozhodnutí jsou správné a rozumné-mám o ni strach-na starší děti a jejich rodiny také prosím dohlédněte-moc nám tady chybíte-DÉKUJI ZA VŠE
Hoří už 4 roky, 216 dní, 4 hodiny a 42 minut.
věčná svíčka   #53456 JÁ-dcera zapálila svíčku rodičům a sourozencům.
Je mi smutno a prázdno-PROSÍM a zároveň DĚKUJI !?!
Hoří už 4 roky, 219 dní, 4 hodiny a 47 minut.
věčná svíčka   #53069 JÁ-opuštěná-smutná zapálila svíčku rodičům a sourozencům.
Moji drazí-je mi moc smutno-stále VÁS VŠECHNY hledám a volám-nejste a neozýváte se-proč jen to tak je a muselo to tak být? Bojím se a mám veliký strach-PROSÍM-dejte mi sílu a pomozte mi TO všechno nějak dobře ZVLÁDNOUT-však moc dobře víte a vidíte co mě trápí-MÁM VÁS RÁDA a DĚKUJI za vše dobré-vaše sestra a dcera která tu hodně pláče.
Hoří už 4 roky, 258 dní, 5 hodin a 5 minut.
věčná svíčka   #42125 Zdena Haladová zapálila svíčku rodičům a sourozencům.
Přejí klidný spánek Zdena
Hoří už 6 let, 318 dní, 14 hodin a 36 minut.
věčná svíčka   #27129 Olda zapálil svíčku rodičům a sourozencům.
chybíte mi
Hoří už 9 let, 330 dní, 16 hodin a 3 minuty.
věčná svíčka   #18443 MARIE zapálila svíčku RODIČŮM A SOUROZENCŮM.
CHYBÍTE MI,VZPOMÍNÁM NA VÁS A PŘEJI VAŠIM DUŠÍM KLID,BOŽÍ LÁSKU A ODPUŠTĚNÍ,UŽ JE S VÁMI I MŮJ SYN ONDŘEJ,TEN MI CHYBÍ NEJVÍC,NECHÁVÁM ZA VÁS SLOUŽIT MŠE A MODLÍM SE,NEŽ SE ZASE SETKÁME,JE MI MOC SMUTNO A CHTĚLA BYCH BÝT S VÁMI,ALE MÁM TU SYNA A MUŽE,POSÍLÁM SVOU LÁSKU PRO VÁS.
Hoří už 11 let, 275 dní, 23 hodin a 13 minut.
věčná svíčka   #12966 DCERA ANNA zapálil(a) svíčku RODIČUM A SOUROZENCUM.
MOJÍ MILOVANÍ VŠICHNÍ CO JSTE NÁS OPUSTILI MOC NA VÁS VZPOMÍNÁME A MÁME VÁS RÁDI POSÍLÁME ANDÍLKY ABY BILY , SVÁMI.
Hoří už 13 let, 11 dní, 14 hodin a 49 minut.
rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 59011 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 7 let, 360 dní, 11 hodin a 1 minutu.