Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
věčná svíčka   #69787 Eva zapálila svíčku Pepčovi .
Chybíš mi stále víc, miluji tě 💞
Hoří už 11 dní, 2 hodiny a 49 minut.
věčná svíčka   #29978 Alča zapálil(a) svíčku Pepčovi.
Pro Tebe,v hezkou vzpomínku, za dobré kamarádství plné úsměvů a blbinek...
Hoří už 9 let, 188 dní, 4 hodiny a 25 minut.
věčná svíčka   #14778 Míša a Vanesska zapálily svíčku Pepčovi.
Pepčo stále na Tebe myslíme.
Hoří už 12 let, 170 dní a 5 minut.
věčná svíčka   #14331 sestřenka S. zapálila svíčku Pepčovi.
Pořád máme ve svých srdcích prázdné místo, které už nikdo nazaplní. Škoda, že moje druhé dítko nepozná toho super strejdu, kterýms byl i tu krátkou dobu Danečkovi. Pokud jsme Ti někdo ublížil, tak nám promiň a dej klid i našim duším. Milujeme Tě!
Hoří už 12 let, 196 dní, 2 hodiny a 10 minut.
věčná svíčka   #9702 Piitulka zapálil(a) svíčku Pepčovi.
Odpust jestli můžeš..
Hoří už 14 let, 101 dní, 6 hodin a 16 minut.
věčná svíčka   #9566 Piitulka zapálil(a) svíčku Pepčovi.
Milovala bych navždy jen Tebe.Navždy, ale tys mou lásku nechtěl.Proc?:,(Už nechci být sama a trápit se pro někoho, kdo o mou lasku nestojí.Musím jít dál.Musím ,jinak bych se utrápila.Byl jsi můj život, můj ideal , i když vim, že težko se ti nekdo vyrovná, nemohu se jen trápit.V mem srdicku mas, ale porád misto.A navzdy.Nevím, co se se mnou stalo.Chci milovat dál, citím, že tím zrazuji mou lasku k tobe.Nikdy by se to nestalo, kdybys mne chtěl.Je to paradox, vycitat si , ze zacinam mit ráda i jineho nez tebe, pritom ty mne stejně nechces.Ale nemohu si pomoct.Jsi má láska, bohužel nestastna.Musím najít i tu stastnou.Odpust.Co se to snámi stalo.Naše plány, sny.Neplánovala jsem jiného na hodně dlouho, ale on se objevil sám...Nezlob se.Já uz se nemohu dál trápit.Nikdy Tě ze sveho srdicka neztratim.Tomu věř..Chtela bych jen tebe, kdyby ty mne.Jenže ..to není realita.Myslela jsem si, jak budeme stastni.Asi budeme , jen ne spolu..Sbohem Milacku,jsi už jen má minulost.
Hoří už 14 let, 122 dní, 15 hodin a 25 minut.
rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 59011 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 7 let, 360 dní, 18 hodin a 28 minut.