Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
věčná svíčka   #54154 Maruška zapálil(a) svíčku Ivetce Bartošové.
Milá Ivetko, dnes máš smutné výročí a já vzpomínám se slzami v očích na všechno krásné, co jsi nám dávala. Tvůj stříbrný andělský hlas stále přináší do lidských srdcí radost. Děkuji Ti.
Hoří už 6 let, 50 dní, 7 hodin a 14 minut.
věčná svíčka   #39664 Ali zapálila svíčku Ivetce Bartošové.
Měla by jsi narozeniny, andílku často na tebe myslím, a přeji si aby byl potrestán zlý člověk zákonem.
Hoří už 9 let, 72 dní a 6 minut.
věčná svíčka   #39661 Zdenka Márová zapálil(a) svíčku Ivetce Bartošové.
budu na tebe vzpomínat každým rokem.
Hoří už 9 let, 72 dní, 5 hodin a 39 minut.
věčná svíčka   #38360 Verunka zapálila svíčku Ivetce Bartošové.
Odpočívej v pokoji...navždy v mém srdci♡♥♡♥♡♥
Hoří už 9 let, 172 dní, 2 hodiny a 38 minut.
věčná svíčka   #35723 Beruška zapálila svíčku Ivetce Bartošové.
Dnes je to měsíc, snad Tvá duše nalezla klid...
Hoří už 10 let, 20 dní, 17 hodin a 21 minut.
věčná svíčka   #35546 D.H. zapálil(a) svíčku Ivetce Bartošové.
Ivetko odpočívej v pokoji a pokud máš tu sílu a možnost, nacpi do hlavy Rychtářovi aby aspoň část popela z urny dal tvojí rodině a neschovával to před nimi....jsi jejich krev, je to tvoje rodina a nebudou mít možnost dát k urně kytičku? Pane Bože nedopusť to, aby to bylo schováno před maminkou a synem Arturem.
Hoří už 10 let, 37 dní a 21 minut.
věčná svíčka   #35544 JARKA zapálil(a) svíčku IVETCE BARTOŠOVÉ.
PŘI KAŽDÉ TVÉ PÍSNÍČCE BUDEM NA TEBE VZPONÍNAT...Jarka
Hoří už 10 let, 37 dní, 5 hodin a 50 minut.
věčná svíčka   #35532 Marie zapálila svíčku Ivetce Bartošové.
Ivetko odpočívej v pokoji.Přeji klid Tvoji bolavé dušičce.Nezapomeneme na Tebe.
Hoří už 10 let, 37 dní, 21 hodin a 52 minut.
věčná svíčka   #35525 Marcela zapálil(a) svíčku Ivetce Bartošové.
Přeji Tvé duši věčnou blaženost v ráji nebeském.
Hoří už 10 let, 38 dní, 2 hodiny a 28 minut.
věčná svíčka   #35522 Naďa zapálila svíčku Ivetce Bartošové.
Klid a mír ať s Tebou zůstává .... Upřímnou soustrast Tvým drahým a blízkým.
Hoří už 10 let, 38 dní, 2 hodiny a 41 minut.
věčná svíčka   #35508 Dana zapálil(a) svíčku Ivetce Bartošové.
Ivetko, v den tvého pohřbu se budu loučit zapálenou svíci. Nejen tady na chrámu, ale i u mě doma. Snad už najdeš klid, který sis určitě tak přála. Když toto provede žena, velký důvod k tomu jistě byl. Pro tebe už asi sluníčko nesvítilo, byla jsi vězeň ve vlastním domě. Opatruj svého syna Artura. Spinkej věčný spánek, milá Ivetko. (heart)
Hoří už 10 let, 38 dní, 7 hodin a 8 minut.
věčná svíčka   #35397 Dagmar zapálil(a) svíčku Ivetce Bartošové.
Ivetko, ani po smrti nemáš klid. není jasné co zamýšlí ten hnusný manžel. Zda se bude moci s tebou rozloučit tvůj sny, maminka a sourozenci. Zatím není nic jasné, co ten dábel zamýšlí. Měl by tě nechat rodině, z té jsi vzešla, jsi jejich krev. Kdyby to byl milující manžel, ale byl s tebou jen chvíli a už rozhoduje, co bude s tebou smrti. Nápad, že bys měla mít místo u jeho dědečka, kterého jsi ani neznala je nehoráznost. měla bys jít k tátovi a když toto nechce, tak ať ti udělá pomník jen pro tebe. Ale přece nebude chodit tvoje rodina zapalovat svíčky i jeho rodině. Zdobit hrob někomu, koho ani neznali. On to má tak promyšlené a nebere vůbec ohled na ty pravé pozůstalé, kteří jsou z tvé smrti opravdu zhrouceni. Snad pán Bůh pomůže a bude to jinak a né jak to chce ten, co se k tobě přissál a udělal ti ze života takové peklo, že jsi raději z toho pekla dobrovolně odešla k andílkům. Ivetko odpočívej již v klidu a pokoji.
Hoří už 10 let, 44 dní a 38 minut.
věčná svíčka   #35365 Ola zapálila svíčku Ivetce Bartošové.
Milá Ivetko, přeji ti, aby tvá duše dospěla do klidu a míru. Měla jsem tě moc ráda a tvá smrt mě velmi zasáhla, ale vím, že jsi rozhodla tak, jak jsi to cítila a nebylo jiné cesty, bohužel. Cítím, že jsi byla sevřena a neměla jsi jinou možnost. Nikdy nezapomenu a buď šťastná tam, kde jsi, nás budou těšit tvé písničky, které nám tu zůstaly...Děkuji ti.
Hoří už 10 let, 46 dní, 20 hodin a 54 minut.
věčná svíčka   #35355 zapálil(a) svíčku Ivetce Bartošové.
Ivetko, bylo toho již na tebe moc. Tvůj manžel i s jeho synem tě vodili jako cvičenou opičku a nikoho nechtěli k tobě pustit. Ne proto, že by tě to ubližovalo, ale aby jsi neřekla, jak s tebou zachází, byli tvoji věznitelé a ty vězeň. V tomto by nikdo nechtěl žít, ani kdyby to byla zlatá klec, osamocena, sama se sebou a nebo s hulvátem, který používal nad tebou nadvládu. A kdoví, co s tebou všechno prováděl, jen abys byla na něm závislá. Ty jsi využila okamžiku a unikla jsi, škoda, že jsi neměla kam, nebo ses bála, že by si pro tebe přijel i do rodného města, k mamince? Tak, jako rozzuřený býk do Itálie? Ten tvůj strach chápu, ale měla jsi tady být, tvoje krásné písničky jsi nám dávala ze srdíčka, byla jsi něžná a křehká bytost. A toho ten buran využil a přivlastnit si tě tak, že jsi se už dusila. Ivetko, odpočívej v klidu a v pokoji, je tě škoda, moc velká škoda. Když slyším tvoji písničku, mám slzy v očím, zvláště tu z Nabucca,"Já se vrátím". Ty se Ivetko již nevrátíš a to nás všechny tak bolí.
Hoří už 10 let, 47 dní, 8 hodin a 27 minut.
věčná svíčka   #35345 fanoušci zapálil(a) svíčku ivetce bartošové.
Ivetko,doufáme,že ta zruda,co tě dostala na samé dno bude pikat.Spravedlnost si ho najde a bude se smažit v pekle.JE nám líto,jaký jsi vybrala odchod z tohoto s věta,ten jejhorší,jaký může být.asi jsi měla jistotu,že se ti to už povede,ale své rodině jsi zpúsobyla velkou bolest.Andělé nech tě hlídají,spi sladce.
Hoří už 10 let, 48 dní, 4 hodiny a 48 minut.
věčná svíčka   #35334 Janka zapálil(a) svíčku Ivetce Bartošové.
Ivetko, už jsi někde v nebíčku na obláčku a vidíš, kolik lidí za tebou truchlí. A Rychtář se pere, jako za tvého života. Netruchlí, spíš zuří, po kterém boku se bude moci zviditelnit. Polovinu domu by měl dědit, není to spravedlivé, měl by všechno dostat tvůj syn. On tam přišel jen s igelitkou, nikde nepracoval a žil na tvůj úkor. My to víme, ale není mu co dokázat. Máme na vztek, že mu to projde, že mu projde to, jak tě izoloval a ty jsi nemohla s nikým mluvit a když ano, musela jsi mluvit jen to, co tě nařídil. Byl na tebe zlý a svým způsobem tě k tomuto činu dohnal. Měl by ho Artur z domu vyhnat. Ale ty Ivetko máš už klid, ale nemělo se to stát. Měla jsi žít. Možná tě i on dával koktejly z alkoholu a prášků, abys nemohla být sama sebou, ale abys byla na něm závislá. Je mě líto tebe, je mě líto Artura. Snad to policie řádně vyšetří a viník se najde. Ženy jen tak pod vlak neskáčou, ti volí jiný způsob a tobě jako křehké dušičce to nijak nesedí. Musel tě před sebevraždou nějak vyděsit. Prosím pána Boha, aby opatroval Ivetku, Artura a tato sebevražda se řádně vyšetřila. Jestli to nebyla asistovaná sebevražda.
Hoří už 10 let, 49 dní a 54 minut.
věčná svíčka   #35331 Naďa zapálil(a) svíčku Ivetce Bartošové.
privátní teror se těžce žije...dohnalo tě to až tam,kde jsi snad konečně našla klid a mír.. pokoj tvé usoužené duši...světlo věčné,ať provází tvoji cestu ... je mi to tak líto..
Hoří už 10 let, 49 dní, 4 hodiny a 31 minut.
věčná svíčka   #35329 Křehulka Janka zapálil(a) svíčku Ivetce Bartošové.
Ivetko , budeš nám moc chybět , byla jsi sluníčko ....
Hoří už 10 let, 49 dní, 8 hodin a 3 minuty.
věčná svíčka   #35321 Milada zapálil(a) svíčku Ivetce bartošové.
Ivetko-neboj se,ono na každou svini se voda uvaří a za to,že Tě tak zničil bude po zásluze potrestán.Už jsi vysvobozená z toho teroru.Budu vzpomínat na Tebe.
Hoří už 10 let, 49 dní, 16 hodin a 17 minut.
věčná svíčka   #35318 p. Marta zapálil(a) svíčku Ivetce Bartošové.
Ivetko, budeš mi chybět s tvými písničkami, ale vím, že jsi v hloubi duše žila jen pro svého Petříka, nyní jsi už s ním a přejí Ti to, už jste spolu, tak se tam mějte nádherně, Bůh s vámi...
Hoří už 10 let, 49 dní, 18 hodin a 18 minut.
rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 63523 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 9 let, 30 dní, 8 hodin a 11 minut.