Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
věčná svíčka   #53448 babička zapálil(a) svíčku Haničce a Vendulce.
Dnes máte naši andílci výročí úmrtí.....je nám moc smutnou za Vámi miláčci naši. ❤️❤️❤️
Hoří už 2 roky, 245 dní, 12 hodin a 32 minut.
věčná svíčka   #38001 zapálil(a) svíčku Haničce a Vendulce.
Myslím na Vás moje zlatíčka. Blíží se vánoce a já jsem stále s vámi v myšlenkách. Často se ptám, mohla jsem vraždám zabránit? Nebo bych vystavila tomu hroznému konci i Žanetku a Filipa? Chtěla jsem si vás vzít k sobě, možná sis Haničko myslela, že by si vás vrah našel i u mě. Ale stalo to nejhorší, s čím jsme nepočítali, že se stane. A já si dělám výčitky. Tak moc mě scházíte, trpíme všichni.
Hoří už 5 let, 326 dní, 6 hodin a 32 minut.
věčná svíčka   #34428 rodina zapálil(a) svíčku Haničce a Vendulce.
Naši drazí, dnes je v novinách vzpomínka na den, kdy jste byly brutálně zavražděny. Bolí to stále, při myšlence máme slzy v očích, ale snažíme se žít pro živé, které nás potřebují. Ale to, co se stalo, to je děs. Mladá žena a její mlaďunká dceruška už nejsou mezi námi a spí na hřbitově. Haničko a Vendulko spěte sladce, jste v našich srdíčkách a zůstanete do konce života.
Hoří už 6 let, 250 dní, 16 hodin a 5 minut.
věčná svíčka   #23980 maminka andílka verunky zapálil(a) svíčku Haničce a Vendulce.
Zapaluji vám svíčku ...četla jsem ,že bylo výročí a vím ,jak vaše rodina na vás moc myslí a vzpomíná...vážím si toho,že jsem měla čest poznat vaší maminku ,babičku..jsem jí moc za všechno vděčná!
Hoří už 8 let, 245 dní, 5 hodin a 29 minut.
věčná svíčka   #14133 zapálil(a) svíčku Haničce a Vendulce.
Moji zlatí a milovaní, zítra to bude již 8 let, co nejste s námi. Vaše smrt bylo to nejhorší, co nás v životě potkalo. Nikdy se s tím nevyrovnáme, nemůžeme, nejde to. Honzíčku, můj manželi, opatruj tam dcerušku i vnučku, když jsi je nedokázal ochránit tady, v tomto životě. Odešel jsi náhle, 6 měsíců před nimi. Vrah už byl po zásluze potrestán, ale Vás nám už nikdo nevrátí, to je to nejhorší. Haničko, Vendulko, myslím na Vás každičký den, je mě tak smutno, že se to nedá vyjádřit slovy.Proč se to jen stalo.....posílám pohlazení, miluji Vás moji andílci. Do konce života se s tím nesrovnám miláčci moji.
Hoří už 10 let, 248 dní, 5 hodin a 10 minut.
věčná svíčka   #13191 zapálil(a) svíčku Haničce a Vendulce.
Moje milé holčičky, myslím na Vás každičký den, stále jsem myšlenkami u Vás, moje zlatíčka. Nedá se vyjádřit, jak je mě po Vás smutno. Už Vás nikdo netýrá a máte klid. Ale ten vrah měl odejít a Vy tu s námi měli zůstat,trpíme strašnou ztrátou, byly jste obě mladé, zdravé a život měly před sebou. Posílám Vám do nebíčka pohlazení, obejmutí a pusinky. A vy další naše dušičky, opatrujte nám naší Haničku a Vendulku, Aby byly jako v ráji, tady na tomto světě si s vrahem toho moc neužily.
Hoří už 10 let, 355 dní, 18 hodin a 43 minut.
věčná svíčka   #11756 zapálil(a) svíčku Haničce a Vendulce.
Moji zlatí a milovaní...venku ja tak krásně Vy nemůžete to jaro prožívat. Byla jsem ve městě a potkala Vaše známé a vzpomínaly jsme na Tebe Haničko a Vendulko. Nikdy se nesmířím s tím, že už Vás neuvidím.Máte od tyrana pokoj, nic Vás již nebolí, ale měl zmizet z Vašeho života on..vrah. Je mě po Vás moc smutno. Zítra Haničko mám narozeniny a od Tebe přání již nebudu mít tak, jak jsem ho vždy měla.Osobní stisk ruky.Jak mám prožívat radosti, když si na Vás obě vzpomenu, všechno je hned jinak. Moje zlatíčka, tolik mě scházíte. A nic nejde vrátit. Kdybych jen věděla, že něco po životě je a Vy jste s námi, lehčeji by se žilo. Ale ta ztráta je strašná a snad se jednou všichni setkáme.To, co se stalo, se nemělo nikdy stát. Vrah sluníčko vidí, i když z vězení, ale Vy už ne a to je pro nás hrozné. Miláčci moji....D.
Hoří už 11 let, 196 dní, 16 hodin a 9 minut.
věčná svíčka   #11181 Dana zapálil(a) svíčku Haničce a Vendulce.
Dnes zapalujeme svíčku.......lidská "zrůda" se rozhodla, že Vám vezme Vaše mladé životy a nenechá Vás žít. My trpíme, ale věříme, že se jednou setkáme a že Vám je dobře. Haničko, pomoz synovi najít správnou cestu životem a nenech ho se zmítat v zakukleném smutku, bez cíle. A Tvojí dcerušku, opatruj i s její rodinou, aby již nikdy nezakusila to, když puká srdíčko žalem tak, jak to bylo, když jste byli zavražděni.Vendulko a Ty v nebíčku s tímto mamince pomáhej. Zůstáváte v našich srdíčkách a stále si Vás vybavujeme, jak jste se smáli....
Hoří už 11 let, 247 dní, 19 hodin a 31 minut.
rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 53139 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 6 let, 304 dní, 21 hodin a 56 minut.

Výklad karet, numerologie