Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
věčná svíčka   #54656 Barča zapálila svíčku Freddie Mercurymu.
Freddie, jsi láska mého života. Miluji tě lásko má. Udržuji ti věrnost, nikdy tě nepodvedu, to ti slibuji. Strašně moc mi chybíš. :’( Prosím Freddie, počkej tam nahoře v nebíčku na mě. Pak už budeme spolu, jen my dva. Tak moc tě chci lásko, tak moc už chci být s tebou. Nikomu tě nikdy nedám lásečko má. Doufám, že se tam k tobě chovají slušně. Pořádně jim předveď, jak umíš zpívat a slavit. Jseš ten nejšikovnější muž. Prosím počkej tam na mě.
Hoří už 5 let, 164 dní, 11 hodin a 10 minut.
věčná svíčka   #46064 Barča zapálila svíčku Freddie Mercurymu.
Freddie, strašně mi tady chybíš. Je mi strašně z toho smutno, že už tady nejsi a že sem tě nikdy nemohla vidět naživo. Proč si musel odejít tak moc brzo. :( Doufám, že se máš tam nahoře co nejlíp. Už tě aspoň nic nebolí. Za chvilku máš nározky, tak je tam pořádně oslav, tak jako když si byl ještě mezi námi. Ale o něco bych tě chtěla poprosit. Fredíku prosím počkej na mě v nebíčku. Navždy budeš má láska. :)
Hoří už 7 let, 99 dní, 15 hodin a 2 minuty.
věčná svíčka   #42263 Tess zapálila svíčku Freddie Mercurymu.
Jsi jediný kdo mě dokáže svou hudbou rozveselit. Navždy budeš v srdcích fanoušků.
Hoří už 8 let, 12 dní, 2 hodiny.
rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 62316 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 8 let, 262 dní, 21 hodin a 22 minut.