Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
věčná svíčka   #10030 Honza zapálil(a) svíčku Editě.
Raněn bych se o Tvůj život bil. Navždy a daleko zahnal Tvá trápení. Ďáblu, smrti se do cesty postavil. Nezhynula jsi v zapomnění. I když Tvůj čas už na tomto světě není, někde jinde, věřím, se rozléhá Tvůj smích. Žal rozkryl svá křídla plná hvězd. Kde jsi? Která jsi Ty z nich? Strážce věků před bránou stojí. Až vstoupí zboří svět. Pak již nic nebude. Ani bolest, ani utrpení. Jen láska zůstane. Ta věčná hřejivá záře jedné z mnoha hvězd. Té Tvé.
Hoří už 15 let, 199 dní, 9 hodin a 16 minut.
věčná svíčka   #777 Honza zapálil(a) svíčku Editě.
Edito, má lásko. Chci Ti říct, že kdybych měl tu moc... Jako zvíře bych se o Tvůj život bil. Navždy a daleko bych zahnal všechna Tvá trápení. Třeba smrti bych se do cesty postavil. Nezhynula jsi v zapomnění. I když Tvůj čas už na tomto světě není, někde jinde, věřím, se rozhléhá Tvůj smích. Žal rozkryl svá křídla plná hvězd. Kde jsi? Která jsi Ty z nich? Černý rytíř před bránou stojí. Až vstoupí zboří svět. Pak již nic nebude, ani bolest, ani utrpení. Jen láska zůstane. Ta věčná hřejivá záře jedné z hvězd. Té Tvé. V lásce a milování, ve vzpomínkách a na věčnou památku Tobě Edito. Nikdy na Tebe nezapomenu a neloučím se. Já vím, že na mě budeš čekat a já přijdu. Tvůj Honza.
Hoří už 20 let, 114 dní, 15 hodin a 12 minut.
rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 62997 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 8 let, 318 dní, 13 hodin a 26 minut.