|
| |
#27252
Radana
zapálila svíčku
tatínkovi.
Moc mi chybis a mrzi me,ze si nepochovas vnuka,je to ta nejuzasnejsi bytost v mem zivote a vim,ze by jsi mel z nej radost,tak doufam,ze z vrchu na nej,nas dobre vidis....Miluji te,tva Kacenka
Hoří už 13 let, 237 dní a 55 minut.
|
|
|
|
| |
#27225
Věra
zapálila svíčku
tatínkovi.
Smrt neni zlá, smrt je jen kus života těžkého. Co těžké je, co zlé je, to umírání je.
Hoří už 13 let, 237 dní, 2 hodiny a 36 minut.
|
|
|
|
| |
#27210
Monika
zapálil(a) svíčku
Tatínkovi.
Pro mě si nikdy neodešel vždy tu budeš semnou v mých vzpomínkách miluju tě nadevše tvoje dcera Monika
Hoří už 13 let, 237 dní, 10 hodin a 37 minut.
|
|
|
|
| |
#26998
Tvoje Elinka
zapálila svíčku
Tatínkovi.
Tatínku, moc nám tu chybíš. Mne i sestřičce. Pořád se nedokážu smířit s tím, že už mě nikdy neobejmeš ani nepohladíš. Nikdo nezahraje ani nezazpívá jako ty. Nikdo nás neumí už tak rozesmát ani utěšit tak jako jsi to uměl ty. S tebou jsme byly na tomhle světe v bezpečí. Opustil jsi nás moc brzy. Vím, že na nás ale stále dáváš pozor.. Doufám, že se máš v nebíčku dobře. Sejdeme se, až přijde čas. Mám tě ráda, myslím na tebe den co den..
Hoří už 13 let, 242 dní, 4 hodiny a 44 minut.
|
|
|
|
| |
#26746
Ivana
zapálil(a) svíčku
tatínkovi.
Tatínku, moc času nám spolu nebylo dopřáno,stýská se mi po Tobě.Potřebovala bych Tvoji podporu a pomoc a věřím, že mi pomůžeš tak jako tolikrát před tím.Mám Tě moc ráda. Tvoje dcera Ivana,které jsi říkával "zlato".
Hoří už 13 let, 260 dní, 5 hodin a 56 minut.
|
|
| |
#26624
Dáša
zapálila svíčku
tatínkovi.
Už jsou to 2 roky co jsem každý den chodila za Tebou do nemocnice a doufala,že Ti doktoři pomůžou....a ted´jen vzpomínám a je mi moc smutno,ale to určitě víš,snad se jednou setkáme....
Hoří už 13 let, 269 dní, 16 hodin a 7 minut.
|
|
| |
#26595
Mončan
zapálil(a) svíčku
Tatínkovi.
Tolik nám všem scházíš...moc Tě milujeme
a stýská se nám...za všechny Monča
Hoří už 13 let, 272 dní, 12 hodin a 22 minut.
|
|
| |
#26565
Ivana
zapálil(a) svíčku
Tatínkovi.
Milý tatínku, dnes je to 7 let, co jsi nás opustil. Bylo mi teprve 25 a myslela jsem si, že to zvládnu. A přesto jsou chvíle, kdy mi chybíš. Jedna z nich je teď, vím, že by jsi byl dobrým dědou mým dětem, obszvlášť tomu nejmenšímu, protože on má jen mě a tetu Lucku. Ale vím, že nás chráníš a děkuju, že opatruješ mě, mou rodinu a mé přátelé. Chybíš mi....
Hoří už 13 let, 273 dní, 20 hodin a 13 minut.
|
|
| |
#26507
Já
zapálila svíčku
tatínkovi.
Můj milovaný táto,tolik jsme toho spolu prožili zlého,vždy jsi byl při mě ,za to tě moc miluji a pořád na tebe vzpomínám s láskou a děkuji.
Hoří už 13 let, 276 dní, 10 hodin a 46 minut.
|
|
| |
#26492
já
zapálil(a) svíčku
tatínkovi.
Tatínečku, vzpomínám....
Pozdrav babi a dědu.
Hoří už 13 let, 278 dní, 12 hodin a 44 minut.
|
|
| |
#26452
dcera Zuzana
zapálil(a) svíčku
tatinkovi.
Muj zlaty tatinku.Zitra to bude rok,co jsi odesel po dlouhe,tezke nemoci.Stale slysim Tva slova,mam te pred sebou...Uz nikdy te neobejmu-vim,ze nemohu nic delat a presto placu.Doufam,ze se jednou potkame-do te doby musim zit dal,nic jineho mi nezbyva.Miluji Te,zlaticko.
Hoří už 13 let, 281 dní, 12 hodin a 39 minut.
|
|
| |
#26451
dcera
zapálil(a) svíčku
Tatínkovi.
Myslím na tebe pořád, dnes to jsou už dva roky... Moc nám všem strašně chybíš .. Miluji tě tati !
Hoří už 13 let, 281 dní, 14 hodin a 19 minut.
|
|
| |
#26335
já
zapálil(a) svíčku
tatínkovi.
Pro Tebe s láskou....
Hoří už 13 let, 290 dní, 11 hodin a 13 minut.
|
|
| |
#26283
dcera
zapálila svíčku
tatínkovi.
stále na tebe myslím
Hoří už 13 let, 295 dní, 2 hodiny a 7 minut.
|
|
| |
#26274
já
zapálil(a) svíčku
tatínkovi.
Zdravím Tě, vzpomínám... Nikdy nezapomenu.
Hoří už 13 let, 295 dní, 22 hodin a 20 minut.
|
|
| |
#26232
Marti
zapálila svíčku
tatínkovi.
Není dne, minuty, ani hodiny, kdy mi táto nechybíš.Proč odcházejí tak dobří a mladí lidé.Každý den se dívám do nebe a říkám Ti "Miluji Tě tatínku"....chybíš mi!!!!!!!!!!!
Hoří už 13 let, 298 dní, 12 hodin a 51 minut.
|
|