|
| |
#7962
Saša
zapálil(a) svíčku
mamince.
uzdrav se ,moc prosím
Hoří už 18 let, 335 dní, 4 hodiny a 17 minut.
|
|
| |
#7703
Gabča
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Přala bych si být u tebe a poslouchat tvoje milé slova.Osud byl zlej a sebral mi tě.Proč zrovne tebe asi nikdy nepochopím.Nedokážu bez tebe žít.Dala bych všechno abych mohla být stebou.Mám a budu tě mít pořád v srdci.Mám tě moc ráda-maminko.
Hoří už 19 let, 40 dní, 5 hodin a 4 minuty.
|
|
| |
#7683
Káta
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Maminku stíhá jedna velká rána za druhou a já si moc přeji aby se k ní jednou otočilo pořádně štěstí..Zaslouží si ho!
Hoří už 19 let, 44 dní, 10 hodin a 32 minut.
|
|
| |
#7649
Blanka
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Maminko strašně moc mi chybíš. Navždy zůstaneš v mém srdci. Doufám, že se na nás díváš a snad se jednou sejdeme. Je tady bez tebe strašně smutno. Mám tě moc ráda.
Hoří už 19 let, 58 dní, 5 hodin a 31 minut.
|
|
| |
#7586
ZUZANKA
zapálil(a) svíčku
MAMINCE.
AHOJ MAMCO PROMIN MI ZE JSEM NA TEBE ZLA .OMLOUVAM SE
Hoří už 19 let, 64 dní, 11 hodin a 59 minut.
|
|
| |
#7215
Speranza1
zapálil(a) svíčku
mamince.
Mami, vím že se na mne díváš ...:-)
Hoří už 19 let, 147 dní a 17 minut.
|
|
| |
#7211
Hana
zapálil(a) svíčku
mamince.
tolik bych ti toho chtěla ještě říci, ale už nemám komu
Hoří už 19 let, 147 dní, 9 hodin a 58 minut.
|
|
| |
#7027
dcera
zapálil(a) svíčku
mamince.
Maminko moje, letosni Vanoce budou prvni bez tebe. Pripada mi, ze odeslo vsechno z tveho bytu i ten kousek duse meho syna a tveho vnuka, ktery tam jeste zbyl. Uz nemam nikoho s kym bych se podelila o tu bolest nad jeho ztratou. Ale neboj se, budu silna, jako vzdy, ste tu se mnou a stejne se jednou potkame. Miluju te maminko moje. Budte s Romankem stastni Tam Nahore.
Hoří už 19 let, 190 dní, 2 hodiny a 17 minut.
|
|
| |
#7025
Vlastík
zapálil(a) svíčku
mamince.
Navždy sem tvuj dlužnik.Seš ta nej máma jakou si mužu přát.Děkuji
Hoří už 19 let, 190 dní, 9 hodin a 30 minut.
|
|
| |
#6040
Dáša
zapálil(a) svíčku
mamince.
Moje milá maminko , moc , moc mi tu chybíš . Vzpomínám na Tebe a nikdy na Tebe nezapomenu . Byla jsi tou nejlepší maminkou na světě. Odpočívej v pokoji .
Hoří už 2027 let, 335 dní a 9 minut.
|
|
| |
#6002
Karel
zapálil(a) svíčku
mamince.
I když jsem asi nebyl tím nejlepším synem měl jsem Tě velice rád. S bolestí v srdci vzpomínám.
Hoří už 2027 let, 335 dní a 9 minut.
|
|
| |
#4521
Michal M.
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Milá maminko, děkuji ti za to co pro naší celou rodinu děláš.
Hoří už 2027 let, 335 dní a 9 minut.
|
|
| |
#4460
Pavluska
zapálil(a) svíčku
mamince.
Maminko, dnes je to uz 3 mesice, co jsi mi odesla. Moc mi chybis. Budte s Romankem stastni. Moc vas miluju. Tvoje dcera
Hoří už 2027 let, 335 dní a 9 minut.
|
|
| |
#4284
mylena
zapálil(a) svíčku
mamince.
zapaluji svicku sve milovane mamince, ktera je ode me daleko a nemuzu s ni casto byt a pomoct ji, taky na ni myslim, jak asi snasi soucasna vedra...preji ji pevne zdravi
Hoří už 20 let, 11 dní, 3 hodiny a 53 minut.
|
|
| |
#4253
Ester
zapálil(a) svíčku
mamince.
moje milovaná a milující maminko, ani si nedovedeš představit jak moc mi chybíš....moc Tě miluji a stále a pořád na Tebe vzomínám....Ester...
Hoří už 20 let, 19 dní, 5 hodin a 44 minut.
|
|
| |
#3918
Zdenka
zapálil(a) svíčku
mamince.
maminko moje, mám Tě moc ráda, přeju Ti hodně štěstíčka a zdravíčka...... Tvoje milujíci dcera Zdenička
Hoří už 20 let, 101 dní, 6 hodin a 52 minut.
|
|
| |
#3904
Mirka
zapálil(a) svíčku
mamince.
už dva měsíce mi strašně chybíš...nikdy nezapomenu....nikdy...
Hoří už 20 let, 101 dní, 13 hodin a 54 minut.
|
|
| |
#3657
syn Pavel
zapálil(a) svíčku
mamince.
Odpust mi ,ze jsem se nemohl rozloucit.Budu na tebe stale myslet.Miluji te mami.
Hoří už 20 let, 208 dní, 3 hodiny a 32 minut.
|
|
| |
#3644
Janina
zapálil(a) svíčku
mamince.
..moc na Tebe vzpomínám, je mi smutno, nikdy na Tebe nezapomenu,
Hoří už 20 let, 212 dní, 15 hodin a 32 minut.
|
|
| |
#3439
Jana
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Maminko, je mi to líto.. Je mi líto, že jsem od tebe odešla.. Je mi líto, že jsem chtěla opustit tenhle svět.. Snad jednou k sobě zase najdeme cestu.. Mám Tě ráda a snad jednou najdu odvahu ti to říct..
Hoří už 20 let, 287 dní, 10 hodin a 2 minuty.
|
|
Podpořte provoz internetové katedrály
Jestli ji máte rádi a používáte ji, zvažte prosím, že pomůžete s jejím dalším rozvojem a provozem.
Budeme vděční za jakýkoli příspěvek. Stačí načíst uvedený QR kód a zvolit libovolnou částku.
Děkujeme, že pomůžete udržet tuto katedrálu otevřenou pro všechny a bez reklam. 🙏
Více informací