|
| |
#72468
Já
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Maminečko moje,moc mi chybíš a strašně se mi po Tobě stýská.posílám Ti do nebíčka velikou pusu a pohlazení abys věděla že na Tebe pořád myslím 💗
Hoří už 2 roky, 323 dní, 21 hodin a 55 minut.
|
|
| |
#72436
Já
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Maminečko moje,moc se mi po Tobě stýská a je mi pořád moc smutno.Posilam Ti do nebíčka velikou pusu a pohlazení,abys věděla, že na Tebe pořád vzpomínám 💗
Hoří už 2 roky, 328 dní, 23 hodin a 44 minut.
|
|
| |
#72406
Já
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Maminečko moje, posílám Ti tam nahoru obrovskou pusu a pohlazení.Moc se mi po Tobě stýská a je mi moc smutno.💗
Hoří už 2 roky, 332 dní, 17 hodin a 48 minut.
|
|
| |
#72391
Jarka
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Stýská se mi
Hoří už 2 roky, 334 dní, 1 hodinu a 44 minut.
|
|
| |
#72382
Já
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Maminko moje posílám Ti tam nahoru obrovskou pusu a pohlazení.Pořád se mi moc stýská a je mi moc smutno 💗
Hoří už 2 roky, 334 dní, 22 hodin a 58 minut.
|
|
| |
#72367
Jarmila
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Další svíčku maminko posílám, k Tvým narozeninám. Klid a pokoj Tvé duši.
Hoří už 2 roky, 336 dní, 18 hodin a 14 minut.
|
|
| |
#72345
Já
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Maminko moje, posílám Ti velkou pusu a pohlazení.Moc se mi po Tobě stýská a je mi moc smutno 💗
Hoří už 2 roky, 339 dní, 20 hodin a 9 minut.
|
|
| |
#72311
Já
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Maminko moje, posílám Ti tam nahoru obrovskou pusu a pohlazení.Moc se mi po Tobě stýská a je mi moc smutno 💗
Hoří už 2 roky, 343 dní, 20 hodin a 18 minut.
|
|
| |
#72273
Já
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Maminko, vzpomínám.....💗
Hoří už 2 roky, 349 dní, 2 hodiny a 5 minut.
|
|
| |
#72254
Laduška
zapálil(a) svíčku
mamince.
Mami, dnes máš narozeniny, tak je tam nahoře s tátou oslav. Děkuji, žes byla a že stále pro mne jsi.
Hoří už 2 roky, 350 dní, 20 hodin a 24 minut.
|
|
| |
#72217
Já
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Maminko moje posílám Ti tam nahoru obrovskou pusu a pohlazení.Moc se mi po Tobě stýská a je mi moc smutno 💗
Hoří už 2 roky, 356 dní a 40 minut.
|
|
| |
#72150
Já
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Maminko moje, posílám Ti tam nahoru obrovskou pusu a pohlazení.Moc na Tebe vzpomínám a pořád se mi po Tobě stýská 💗🌷
Hoří už 2 roky, 363 dní a 33 minut.
|
|
| |
#72132
Já
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Maminko moje posílám Ti tam nahoru obrovskou pusu a pohlazení.Moc na Tebe vzpomínám a pořád se mi po Tobě stýská 💗
Hoří už 3 roky, 1 den a 31 minut.
|
|
| |
#72054
Já
zapálil(a) svíčku
mamince.
Moje milá maminko, posílám Ti tam nahoru obrovskou pusu a pohlazení,abys věděla že na Tebe pořád vzpomínám.Moc se mi po Tobě stýská a je mi moc smutno 💗
Hoří už 3 roky, 11 dní, 14 hodin a 20 minut.
|
|
| |
#71987
Jana
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Dnes by oslavila moje maminka své narozeniny 3.6.1914 ale bohužel to pro nás není moc veselý den jelikož moje maminka o 90 let později na tento den zemřela 3.6.2004 Mami stále vzpomínám a chybíš mi. Posílám Ti do nebíčka políbení.
Hoří už 3 roky, 22 dní, 1 hodinu a 21 minut.
|
|
| |
#71972
Já
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Maminko moje, posílám Ti velkou pusu a pohlazení.Pořád na Tebe vzpomínám a je mi bez Tebe moc smutno 💗
Hoří už 3 roky, 24 dní, 12 hodin a 15 minut.
|
|
| |
#71939
Já
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Maminko moje posílám Ti tam nahoru obrovskou pusu a pohlazení.Moc se mi po Tobě stýská a je mi moc smutno 💗
Hoří už 3 roky, 28 dní, 21 hodin a 48 minut.
|
|
| |
#71935
Viera s rodinou
zapálila svíčku
mamince.
Dnes je to 7. let co jsi nás opustila. Vzpomínáme s láskou.
Hoří už 3 roky, 28 dní, 23 hodin a 14 minut.
|
|
| |
#71887
dcera
zapálil(a) svíčku
mamince.
Milá maminko, dneska by jsi měla narozeniny. Tolik mi scházíš, chtěla bych položit hlavu do Tvého klína a říct Ti jak Tě mám moc ráda. Ale už 33 let tady nejsi.....hrozné číslo. Od taťky už 40 let nemám pohlazení.....Posílám Vám do nebíčka velikou pusu. Samozřejmě i bráškovi.....Vzpomínám....
Hoří už 3 roky, 34 dní, 15 hodin a 40 minut.
|
|
| |
#71868
ANNA
zapálil(a) svíčku
mamince.
S láskou vzpomínám maje milá maminko,
Hoří už 3 roky, 37 dní, 18 hodin a 27 minut.
|
|
Podpořte provoz internetové katedrály
Jestli ji máte rádi a používáte ji, zvažte prosím, že pomůžete s jejím dalším rozvojem a provozem.
Budeme vděční za jakýkoli příspěvek. Stačí načíst uvedený QR kód a zvolit libovolnou částku.
Děkujeme, že pomůžete udržet tuto katedrálu otevřenou pro všechny a bez reklam. 🙏
Více informací