Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
věčná svíčka   #9946 pepa m zapálil(a) svíčku Miláčkovi Petrušce.
Snad poupátko naší lásky zase rozkvete Miláčku. Tolik jsme ho pošlapali a stejně se nepoučíme. Já už nechci abychom se pořád sami sebe ptali jestli se vůbec milujeme a jako moc. Chci naší lásku zase cítit všude kolem nás. Tak ji nenechme zase odejít! Miluji Tě!
Hoří už 13 let, 297 dní, 18 hodin a 52 minut.
věčná svíčka   #9746 pepa m zapálil(a) svíčku pravdě.
Proč tu nejsi jen ty? Vím, často bolíš, ale mnohem víc bolí zjistit, že se člověk, kterého Miluji, snažil ukrýt tě za lži. Co s tím může lidské srdce dělat? Jak má člověk vědět, že "Miluji Tě!" z něčích úst je pravda, když v zápětí lže :,-( Tolik bych chtěl věřit, ale po tolika ranách a dalších lžích... jde to vůbec?!
Hoří už 13 let, 331 dní, 8 hodin a 3 minuty.
věčná svíčka   #9272 pepa m zapálil(a) svíčku Petrušce.
Je mi tak moc líto na jakou cestu jsme se vydali. Když jsem tě poprvé po dlouhých sedmi měsících viděl a držel zase v náručí, srdíčko mi tak bušilo a já věřil, že opravdu na vše zapomeneme, že bude vše opravdu jiné, že se nám konečně splní náš sen. Věřil jsem, že vše co jsi mi z lásky šeptala a já tobě bude pravda a my konečně budeme moci spolu kráčet stejnou cestičkou lásky a života. Od té doby utekli čtyři měsíce Miláčku, vše je jinak a my zase jen pláčeme. Ani jeden z nás nedokázal za tu dobu splnit co slíbil. Jak je to možné? Já tomu věřil! Zrodilo se ve mně něco krásného, co chtělo bojovat se vším a pro vše po čem jsme toužili. Ale nic z toho se nestalo. Místo toho jsme se ubíjeli navzájem :,,-( Nechápu to Miláčku. Tolik bych s tebou chtěl žít, ale nevím jak. Nikdo mi nepodal ruku tak silnou aby mne udržela nad vši tou bolestí a zase jsem se v ní neutopil. Vím, že ty to cítíš asi stejně. Nevím co to s námi je. Toužíme po lásce, ale přitom si jen ubližujeme. Tolik mne z toh bolí srdíčko. Tolik mne bolí ztracené naděje a láska která v něm vyrostla.
Hoří už 14 let, 57 dní, 18 hodin.
rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 58043 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 7 let, 283 dní, 10 hodin a 42 minut.