Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
věčná svíčka   #27345 Přítelkyně zapálil(a) svíčku Milanovi.
Milane, byl jsi to ty, kdo mě dal hodně lásky a upřímně mě miloval. Vzpomínám a nikdy nezapomu. Odpočívej v pokoji.
Hoří už 6 let, 322 dní a 45 minut.
věčná svíčka   #26420 přítelkyně zapálil(a) svíčku miláčkovi.
Toni, uzdrav se, vrat se mezi nás, miluji Tě.
Hoří už 7 let, 4 dny, 23 hodin a 52 minut.
věčná svíčka   #26375 přítelkyně zapálil(a) svíčku miláčkovi.
Toni, bojuj, další den v nejistotě, nesmíš to vzdát, prosím zmobilizuj všechny síly k přežití. Byl jsi zdravý sportovec, jen ten žlučník....jak se to mohlo stát? Vždy´t jsi volal po operaci, že tě nic nebolí a že to máš za sebou. Ale co přišlo poté je hrůza. Copak dnes se nedokáží lékaři spolehnout ani tak banální operaci?
Hoří už 7 let, 8 dní, 4 hodiny a 21 minut.
věčná svíčka   #26371 přítelkyně zapálil(a) svíčku miláčkovi.
Toninku bojuj, prober se. Jsi přece sportovec, nevzdávej to, víš co všechno jsme si naplánovali. Nevzdávej to prosím. Také prosím pána Boha, aby Ti pomohl. Myslím na tebe, na tvoje poslední slova, že tento týden přijedeš. A nikdy jsi neslíbil, aniž bys to nesplnil. Počkám, může to být později, až se uzdravíš, ale Ty přece musíš za mnou přijet, obejmout mě a říct mě, jak mě miluješ. Nemůže to skončit, nemohla bych ani já žít. Posílám Ti přes tuto svíčku sílu a odhodlanost se probudit a vrátit se do života. Lásko moje...
Hoří už 7 let, 8 dní, 12 hodin a 53 minut.
věčná svíčka   #26356 přítelkyně zapálil(a) svíčku milovanému.
Posílám hořící svíci, aby Tě miláčku pomohla se dostat ze zdravotních problémů, nastartovala tě zdravím a ty mohl žít jako dříve. Broučku můj bojuj, pro mě, minulý týden jsi byl ještě zdravý a sám jsi říkal, pro tebe musím....čekám na tebe můj milovaný a nechci si připustit, že bychom se už nemohli obejmout. V sobotu jsme měli společný plán, dnes jsi na oddělení ARO. To je strašné, bez Tebe se mě nechce žít, lásko, bojuj, přece na operaci blbého žlučníku by neměli být komplikace.
Hoří už 7 let, 8 dní, 23 hodin a 35 minut.
věčná svíčka   #26348 přítelkyně zapálil(a) svíčku milovanému příteli.
Miláčku, uzdrav se, vrať se mezi nás, prosím bojuj za svůj život, bojuj pro nás, nemůžeme bez Tebe žít. Lásko miluji Tě, to byla poslední slova, co jsem Ti říkala do telefonu, když jsi byl po operaci a ty jsi měl radost a ptal ses "víc jak včera ? A já řekla ANO, víc jak včera", tak jsme si vyznávali lásku. A teď je strašné ticho a já čekám....... Už proto bojuj a vrať se uzdravený domů.
Hoří už 7 let, 9 dní, 7 hodin a 21 minut.
věčná svíčka   #20788 přítelkyně zapálil(a) svíčku příteli.
Vrať se mi lásko. V jakékoliv podobě. Jen bych Tě tady chtěla mít. Snad se máš lepší.
Hoří už 8 let, 67 dní, 6 hodin a 9 minut.
věčná svíčka   #17693 přítelkyně zapálil(a) svíčku Milanovi.
Drahý Milane, ukázal a dokázal svým jemným a něžným chováním, jak moc jsi mě miloval. Miloval jsi mě celým svým srdíčkem, dal jsi mě tolik, co nikdo před Tebou. Posílám Ti do nebíčka pusinku a věř, že nikdy na Tebe nezapomenu. Byl jsi moje velká láska. Děkuji za to, že jsem tě potkala. Děkuji pánu Bohu, že Tě mě poslal do cesty. Hodně jsi mě obohatil a žiju ze vzpomínek. Ochraňuj mě prosím i moji rodinu tak, jak jsi mě chránil za života.
Hoří už 8 let, 322 dní, 17 hodin a 7 minut.
věčná svíčka   #11924 přítelkyně zapálil(a) svíčku Luboškovi.
Bože,moc Tě prosím abys dohlédl na uzdravení malého Luboška a dal mu sílu bojovat s nemocí.Děkuji
Hoří už 10 let, 143 dní a 31 minut.
věčná svíčka   #2039 Přítelkyně zapálil(a) svíčku Přítelkyni.
Moje drahá, tak moc a moc bych si přála, abys pochopila PROČ. Přestaň už být slepá.To přece nejsi Ty. Přeju Ti hodně štěstí, lásky a hlavně ať to Vy dvě zvládnete, aniž byste ztratily důvěru v sebe a jedna v druhou.Držím pěsti a myslím na Vás s láskou.
Hoří už 14 let, 241 dní, 13 hodin a 17 minut.
rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 49493 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 6 let, 77 dní, 2 hodiny a 53 minut.

Výklad karet, numerologie