Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
věčná svíčka   #30646 dcera Iva zapálil(a) svíčku mamince a babičce.
Milá maminko a babičko,přivítejte prosím tam nahoře strejdu Kadeřábka,který za vámi odešel včera. Mám vás moc ráda .
Hoří už 7 let, 169 dní, 9 hodin a 43 minut.
věčná svíčka   #30621 dcera Iva zapálil(a) svíčku mamince.
Milá maminko,dnes je Den matek a tak ráda bych ti předala kytičku osobně,ale nejde to. Zase mám v očích slzy při psaní tohoto přáníčka. Milá maminko,moc mi chybíš a přeji ti,aby sis tento den užila v nebi s andělíčky jiných maminek a babiček,co museli náhle odejít z tohoto světa.
Hoří už 7 let, 170 dní, 11 hodin a 20 minut.
věčná svíčka   #30548 dcera Iva zapálil(a) svíčku mamince a babičce.
Maminko a babičko,mám vás moc ráda a pořád na vás myslím.Za měsíc to bude babičko pět let,kdy jsi nás náhle opustila,sedm měsíců po mamči smrti,teď už jste všichni spolu,dědeček,ty,mamča a vaše další dvě děti,které zemřeli ve věku 6 měsíců a 5 ti let.Po vašem odchodu jsem zažívala strašné období,kdy jsem si několikrát šáhla na život,ale doktoři mě vrátili zase zpátky do života,strašně moc jste mi chyběli,teď už je to lepší,hlavně kvůli Tomáškovi a Petrušce,jsou moje všechno,což se o mém manželovi říct nedá. Mějte se tam hezky a dávejte na nás pozor.
Hoří už 7 let, 176 dní, 12 hodin a 48 minut.
věčná svíčka   #30312 dcera Iva zapálil(a) svíčku mamince a babičce.
Maminko a babičko,opět se mi dnes o vás zdálo,strašně mě to ubíjí. V sobotu se mám setkat s bráchou,kterého jsem neviděla babičko od tvé smrti. Odpustila jsem mu,ale nevím co na to můj manžel,zatím prská a nechce se s ním vidět,a brácha by se mu chtěl omluvit za to všechno co ti způsobil a jak se k nám zachoval po tvé smrti. Maminko a babičko,život je tak krátký a já bych chtěla mít konečně ve všem jasno. Dohlížejte prosím na nás shora . Mám vás moc ráda.
Hoří už 7 let, 196 dní, 9 hodin a 58 minut.
věčná svíčka   #30170 dcera Iva zapálil(a) svíčku mamince a babičce.
Včera jsem měla narozeniny,další bez vás,moc mi obě chybíte. Mám vás moc ráda a nikdy nepřestanu.Strašně moc mě to trápí,ani na hřbitov moc nejezdím,ubíjí mě to. Je mi moc smutno.
Hoří už 7 let, 208 dní, 12 hodin a 41 minut.
věčná svíčka   #29893 dcera Iva zapálil(a) svíčku mamince.
Moje milovaná maminko,moc na tebe v poslední době vzpomínám,mívám dost často pocit,že mě chodíš navštěvovat,už dlouho jsem nebyla tak vyrovnaná,jako po tvých návštěvách. Mám strach o bráchu Álu,mám moc špatné tušení,drž nad ním prosím ochranou ruku a vůbec nad námi všemi,jsem tvoje děti a máme tě moc rádi,i když se nestýkáme,občas po fb,ale to ty jistě víš. Měj se tam maminko dobře,pozdravuj babičku a dědečka ,stále na vás myslíme,i tvoje dvě vnoučátka. Tvoje milující dcera Iva a Petruška s Tomáškem.
Hoří už 7 let, 224 dní, 11 hodin a 35 minut.
rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 53207 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 6 let, 308 dní, 16 hodin a 17 minut.

Výklad karet, numerologie