Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
věčná svíčka   #69875 RM zapálila svíčku milované mamince.
Moc mi stále chybíš a vzpomínám na Tebe. Hodně obejmuti a velkou pusu Ti posílám nahoru k andělům. Měj se obláčkove. 💓🥀🌻❤️
Hoří už 18 hodin a 22 minut.
věčná svíčka   #69866 RM zapálila svíčku milované mamince.
Maminko, moc vzpomínáme a myslíme na Tebe. Dnes jsme Tobě a tatínkovi Honzy na hřbitově zapálili svíčky a dali kytičku. Tak ať Vám její světlo svítí na cestu. Stýská se nám. 🐈🥀💓❤️
Hoří už 1 den, 16 hodin a 43 minut.
věčná svíčka   #69857 RM zapálila svíčku milované mamince.
Moc na Tebe vzpomínáme a posíláme mnoho pus a objetí nahoru do nebíčka. Ať Tebe i ostatní andělé ochraňuji. 🥀❤️🌹🐈
Hoří už 3 dny, 2 hodiny a 27 minut.
věčná svíčka   #69853 RM zapálila svíčku milované mamince.
Maminko, stále nám všem moc chybíš a vzpomínáme. Posíláme velké objetí tam nahoru nejen Tobě ,ale i zvířátkům, které jsou tam nyní s Tebou. Nyní je máš všechny pohromadě. Tak si je užij. Pusu do obláčků.
Hoří už 3 dny, 16 hodin a 18 minut.
věčná svíčka   #69840 RM zapálila svíčku milované mamince.
Maminko, pořád na Tebe vzpomínáme a je nám moc smutno, že s námi už nejsi. Posíláme hodně velkou pusu nahoru do obláčků.
Hoří už 4 dny, 21 hodin a 26 minut.
věčná svíčka   #69830 RM zapálila svíčku milované mamince.
Maminko, včera to bylo 5 měsíců, co jsme se s Tebou navždy rozloučili. Moc nám všem chybíš. Jednou se ale zase setkáme. Pozdravuj tam nahoře v "obláčkově" všechny, kteří jsou již s Tebou, podrbej zvířátka (nešidit je). Stále vzpomínáme a posíláme velkou pusu.
Hoří už 6 dní a 9 minut.
věčná svíčka   #69819 RM zapálila svíčku milované mamince.
Milá maminko dnes je to 5 měsíců, co už nejsi mezi námi. Bylo to rychlé a náhlé. Ale teď už Tě snad nic nebolí a je Ti dobře. Tak ať Tě andělé opatruji a Ty opatruj nás z obláčku. Vzpomínáme a máme Tě v srdíčku. 🥀🌻💓
Hoří už 7 dní, 17 hodin a 45 minut.
věčná svíčka   #69804 RM zapálila svíčku milované mamince.
Milá maminko, stále mi moc chybíš. Posílám Ti nahoru moc objetí a velkou pusu. Měj se tam moc hezky a opatruj nás tam z obláčku. Stále vzpomínáme. 💓🌹❤️🌼
Hoří už 8 dní, 17 hodin a 9 minut.
věčná svíčka   #69795 RM zapálila svíčku milované mamince.
Milá maminko, stále mi moc chybíš a stále na Tebe vzpomínám. Chybí mi naše dlouhé telefonní hovory o všem, co se dělo. Chybí mi, že nemám komu zavolat, když potřebuji s něčím poradit nebo si jen tak postěžovat. Osud to tak prostě zařídil. Občas je smrt silnější. Tak se měj tam "nahoře obláčkově". Posílám velkou pusu.
Hoří už 9 dní, 19 hodin a 52 minut.
věčná svíčka   #69788 RM zapálila svíčku milované mamince.
Stále na Tebe myslím a vzpomínám. Měj se tam "nahoře" dobře a posíláme velkou pusu.
Hoří už 10 dní, 16 hodin a 36 minut.
věčná svíčka   #69778 RM zapálila svíčku milované mamince.
Stále na Tebe vzpomínám a posílám mnoho pozdravů a objetí nahoru do obláčků. Dej o sobě zase někdy vědět. Přes "mašinku" to bohužel nejde, tak dlouhé dráty nemáme. Ty víš jak to myslím. Moc nám všem chybíš. Ať Tě andělé ochraňují.
Hoří už 11 dní, 19 hodin a 41 minut.
věčná svíčka   #69769 RM zapálila svíčku milované mamince.
Milá maminko, stále na Tebe myslíme a máme Tě v srdíčku. Posíláme velké objetí a velkou pusu tam nahoru k andělům. Měj se "obláčkově". Nikdy nezapomene. Zdravíme samozřejmě i zvířátka (víš co - podrbat za ouškem).
Hoří už 12 dní, 18 hodin a 21 minut.
věčná svíčka   #69753 RM zapálila svíčku milované mamince.
Tak další den bez Tebe a jiné už to nikdy nebude. Tam, kde teď jsi, je Ti určitě lépe ale není už možný návrat mezi nás. Tak posíláme hodě pus a objetí nahoru na obláčky. Vzpomínáme a máme Tě v srdíčku.
Hoří už 14 dní a 4 minuty.
věčná svíčka   #69738 RM zapálila svíčku milované mamince.
Stále nám všem moc chybíš a stále vzpomínáme. Užívej volnosti a společnosti andělů. Posíláme velkou pusu a velké objetí. ❤️🌹💓🐈
Hoří už 15 dní, 21 hodin a 53 minut.
věčná svíčka   #69728 RM zapálila svíčku královně Alžbětě II..
Odpočívejte v pokoji. R.I.P.
Hoří už 16 dní, 18 hodin a 41 minut.
věčná svíčka   #69727 RM zapálila svíčku milované mamince.
MAMINKO, STÁLE NA TEBE MYSLÍME A VZPOMÍNÁME. MĚJ SE DOBŘE A VOLNĚ MEZI ANDĚLY TAM NAHOŘE NA OBLÁČCÍCH. POZDRAV A VELKOU PUSU VŠEM, KTEŘÍ JSOU TAM S TEBOU A POHLAĎ ZA NÁS ZVÍŘÁTKA. MÁME VÁS V SRDÍČKU.
Hoří už 16 dní, 20 hodin a 39 minut.
věčná svíčka   #69715 RM zapálila svíčku milované mamince.
Milá maminko, máme tady čtvrtek, kdy jsi chodila na nákup. Škvarkové placky a sulcík s pivevečkem - Tvůj oběd tento den. Tak doufám, že si to dnes dáš tam v obláčcích také. Dobrou chuť. Také jsme si vždy zavolaly, ale to teď už nejde. Všechny pozdravuj a na Tebe a i ostatní stále vzpomínáme. Posíláme velkou pusu.
Hoří už 18 dní a 3 minuty.
věčná svíčka   #69707 RM zapálila svíčku milované mamince.
Milá maminko, všichni na Tebe stále vzpomínáme. Posíláme nahoru na obláčky mnoho pozdravů a objetí. Moc nám všem chybíš. Stále nás prosím ochraňuj. Užívej volnosti bez bolestí a starostí. Pozdravuj všechny i zvířátka, kteří jsou tam s Tebou (prosíme podrbat za ouškem). Nikdy nezapomeneme.
Hoří už 18 dní, 23 hodin a 25 minut.
věčná svíčka   #69700 RM zapálila svíčku milované mamince.
Stále vzpomínáme a máme Tě v srdíčku. Ať Tě andělé chrání.
Hoří už 19 dní, 17 hodin a 22 minut.
věčná svíčka   #69690 RM zapálila svíčku milované mamince.
Milá maminko, stále mi moc chybíš. A také všem Tvým přátelům a známým . Odpočívej v pokoji a užívej volnosti. Stále vzpomínáme.
Hoří už 21 dní a 3 minuty.
rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 59011 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 7 let, 360 dní, 11 hodin a 55 minut.