Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
věčná svíčka   #62856 Milunka zapálil(a) svíčku Rodičům.
Achjo... Všechno mě to tak bolí... :ó(((
Hoří už 81 dní, 14 hodin a 14 minut.
věčná svíčka   #60557 Milunka zapálil(a) svíčku Rodičům.
Prosím, pomozte mi to všechno překonat! A pokud možno se vztyčenou hlavou... 😢
Hoří už 326 dní, 8 hodin a 15 minut.
věčná svíčka   #59535 Milunka zapálil(a) svíčku Babičce.
Moje milá babičko, :ó(, pláču... Tak moc je mi to líto. Posílám pusu na obláček, navždy budeš v mém srdíčku. Teď už je Ti snad lépe. Už tam jsi s dědečkem a s mojí maminkou i mým tatínkem a také se svými rodiči, na které jsi poslední dobou tak často vzpomínala. Odpusť mi, že jsem neudělala víc!!
Hoří už 1 rok, 41 dní, 9 hodin a 38 minut.
věčná svíčka   #53962 Milunka zapálil(a) svíčku Rodičům.
Mami a tati, tak dnes vám zapaluji svíčku jako poděkování, že tu se mnou stále jste a pomáháte mi. Miluji vás každý den.
Hoří už 2 roky, 206 dní, 18 hodin a 21 minut.
věčná svíčka   #53772 Milunka zapálil(a) svíčku Rodičům.
Mami a tati, někdy je ten život tak těžký! :´( Bez vás, bez té opory... Těžko se mi žije... Mám potřebu vidět vás, zavolat, poradit se... A nemůžu! Teď ještě strach o brášku a o tchyni. Asi si někdo tam nahoře řekl, že toho mám málo a zkouší mě dál. Pomozte mi, prosím, v těchto těžkých chvílích. Je toho opět nějak moc.
Hoří už 2 roky, 226 dní, 9 hodin a 4 minuty.
věčná svíčka   #48580 Milunka zapálil(a) svíčku Rodičům.
Mami a tati, často se mi chce brečet. Udělala jsem dobře nebo to byla životní chyba? Někdy jsem teda dost na pochybách. Ale co dál? Nechat být nebo odejít?
Hoří už 3 roky, 278 dní, 8 hodin a 11 minut.
věčná svíčka   #48184 Milunka zapálil(a) svíčku Rodičům.
Mami a tati, tak tu máme nový rok 2017. Doufám, že s námi opět budete. O Vánocích jsem na vás hodně vzpomínala. Moc mi chybíte. Říkám si, chtěla bych mít tu možnost vám aspoň 1x za rok na ty svátky zavolat a chvíli s vámi mluvit. Kéž by to tak šlo. Pusu na zamlžený obláček.
Hoří už 3 roky, 303 dní, 13 hodin a 6 minut.
věčná svíčka   #47494 Milunka zapálil(a) svíčku Rodičům.
Mami, tati, zase se ozývám. Buďte, prosím, dnes opět s námi. Doufám, že ta operace dobře dopadne. Měla by to být banalita, ale známe to... Nic se nesmí podceňovat. Jsem nervózní a včera jsem to obrečela. Pusu na obláček, chybíte mi moc!
Hoří už 3 roky, 344 dní, 18 hodin a 28 minut.
věčná svíčka   #47206 Milunka zapálil(a) svíčku Rodičům.
Moji milí, tak ještě tady vám ji zapálím. Chybíte mi. Mít tak možnost vrátit čas... Svíčka i dědečkům a babičce!
Hoří už 3 roky, 363 dní, 8 hodin a 59 minut.
věčná svíčka   #46745 Milunka zapálil(a) svíčku Rodičům.
Všechno bude v pořádku - já vím. Kdo by si kdy pomyslel, že Slunce může padnout. Má kniha života je bez vás tak neúplná. Sedím tu sama a nostalgicky vzpomínám... Mé slzy upevňují tu bolest.. Chybí mi vaše objetí, slova, pohlazení, úsměv... Proč jen to nejde vrátit?
Hoří už 4 roky, 20 dní, 20 hodin a 13 minut.
věčná svíčka   #46661 Milunka zapálil(a) svíčku Rodičům.
S velkou bolestí v srdci a slzami po tváři vám posílám tu největší pusu, kterou umím. Mami a tati... chybíte moc!
Hoří už 4 roky, 26 dní, 17 hodin a 55 minut.
věčná svíčka   #46240 Milunka zapálil(a) svíčku Rodičům.
Moji milí, to je zvláštní, že? Říkám si, jak je možné, že tak zlí lidé tu jsou a všechno jim vychází a vy, kteří jste byli lidmi s krásnou duší, hodní, přející, tak už tu nejste. A odešli jste tak strašně moc brzy. Nerozumím tomu životu, někdy fakt ne. Ale věřím v karmu a taky boží mlýny... Kéž... Kéž jednou na všechny dojde... Miluji vás! Foukám pusu v dáli!
Hoří už 4 roky, 54 dní, 12 hodin a 22 minut.
věčná svíčka   #44464 Milunka zapálil(a) svíčku Rodičům.
Mami a tati... Stýská se mi po vás. Chci být zase ta malá holčička... Svět byl tehdy mnohem lehčí... :-( A mít tak možnost vrátit čas o pár let zpět, udělala bych spoustu věcí jinak. Dnes už vím, že lépe. Jen tak by se nic z toho pak nestalo! Chybíte mi. Líbám vás, vaše dcerka.
Hoří už 4 roky, 179 dní, 10 hodin a 59 minut.
věčná svíčka   #44253 Milunka zapálil(a) svíčku Rodičům.
Moji drazí, mami, tati, dědo, babi, držte nám pěsti zítra. To zase bude těžký a náročný den. Vše o to těžší, že už tu nejste. Kdyby ano, tohle bychom tu neřešili. Už aby bylo všemu brzy konec. Buďte, prosím, s námi. Moc vás o to prosím. Vzpomínám na vás a miluji vás. Je mi po vás moc smutno, moc teskno... :´-(. Každý den! Pusu na obláček...
Hoří už 4 roky, 195 dní, 13 hodin a 8 minut.
věčná svíčka   #43596 Milunka zapálil(a) svíčku Rodičům.
Achjo :-(, hrozně se trápím :´(.
Hoří už 4 roky, 244 dní, 20 hodin a 11 minut.
věčná svíčka   #43107 Milunka zapálil svíčku Rodičům.
Moji drazí, zase je mi do breku a myslím na vás. Divné období. Zítra má tchýně operaci. Přejeme si, aby to všechno dobře dopadlo a ta naše jediná babička, kterou jedinou máme, mohla tady pro naše vnoučátka být. Tak vás chci poprosit, stůjte při nás, tedy hlavně při ní. Je to hodná ženská, nezasloužila by si víc smůly, než už měla :-(. Pusu na obláček! Miluju vás.
Hoří už 4 roky, 278 dní, 20 hodin a 9 minut.
věčná svíčka   #42291 Milunka zapálil(a) svíčku Mamince.
Mami, odpusť. Měli jsme udělat ještě mnohem více a něco i lépe. Tenkrát jsme dělali vše nejlíp, jak jsme uměli. Dnes už vím, že to šlo i jinak. A zatímco ty jsi už dávno věděla, my ještě doufali a snažili se tě přesvědčit, že to vyhraješ. Hráli jsme si hrdinsky na to, že se z toho dostaneš a ty jsi přikyvovala spoustě věcem, protože jsi nám nechtěla ublížit. Je mi to moc líto, že jsi s námi nemohla o tom všem mluvit, protože ses bála. Velkou pusu na obláček, mami! Tobě i tátovi.
Hoří už 4 roky, 340 dní, 15 hodin a 14 minut.
věčná svíčka   #42265 Milunka zapálil(a) svíčku Rodičům.
Mami a tati, máme s bráškou starosti. On s tím prohnaným sousedem a já s A.K. - však víte. Neustále něco vymýšlí a zkouší, jak nás obrat o všechno. Věřila bys tomu, mami? A já pořád bojuju za nás oba s bráškou a snažím se dostát slibu, který jsem Ti před lety dala, že se nedáme. Kéž byste nám mohli ale nějak ještě pomoct i vy. Bez vás to nějak nejde. Dokud jste žili, svět byl fajn a nikdo si k nám nic nedovolil. A teď? :´-( Pevně věřím, že boží mlýny melou a že tihle dva, (potažmo tři nebo čtyři?) jednou skončí v pekle, až si je jednou nejvrchnější kritik zavolá. Miluju vás!
Hoří už 4 roky, 342 dní, 13 hodin a 12 minut.
věčná svíčka   #42024 Milunka zapálil(a) svíčku Rodičům.
Ahoj moji nejdražší, to jsou se mnou zase věci, že? Já nemůžu mít nic jednoduchého. Prosím, stůjte při mně, držte mi palce a snad se to brzy povede. Hlavně rychle a pokud možno bezbolestně, už jsem si toho prožila fakt dost. Škoda, že se s vámi nemůžu poradit. Velkou pusu na obláček, vzpomínám!
Hoří už 4 roky, 363 dní, 14 hodin a 44 minut.
věčná svíčka   #40620 Milunka zapálil(a) svíčku Rodičům.
Moji drazí, pevně věřím, že to s Milanem dobře dopadne. Už byl pomalu u vás na druhé straně, ale teď se jen modlím, aby ta operace a následná léčba dobře dopadla. Čekají nás ještě asi dost krušné chvíle :-(. Neopouštějte nás, prosím!
Hoří už 5 let, 118 dní, 14 hodin a 47 minut.
rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 53241 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 6 let, 310 dní, 3 hodiny a 50 minut.

Výklad karet, numerologie