Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
věčná svíčka   #26427 Madeline zapálil(a) svíčku Jeníčkovi.
Miluji tě, pořád tě miluji, myslím na tebe.
Hoří už 11 let, 283 dní, 18 hodin a 55 minut.
věčná svíčka   #24964 Madeline zapálil(a) svíčku Lásce.
Láska je to nejkrásnější bláznoství ze všech, není nic krásnějšího v životě, než nalézt někoho, kdo Vás bude milovat víc než svůj život a vy zase jeho. Já našla svou životní lásku a blahoželám dni, kdy jsem si uvědomila, že jsem se hluboce zamilovala, a zjistila jsem, že bez něj už nedokážu žít, že se těším na nový den,abych s ním opět mohla být a užívám si každou vteřinu života, protože vím, že stojí za to žít. Láska je nádherná věc, a když ji člověk v životě nalezne, tak teprve pochopí jeho smysl.
Hoří už 12 let, 44 dní, 17 hodin a 57 minut.
věčná svíčka   #24941 Madeline zapálil(a) svíčku Honzovi.
Děkuji za den, kdy jsem tě potkala, byl můj nejšťastnější v celém životě, díky za tvé přátelství, které je tak hluboké a upřímné, nic hezčího jsem v životě nezažila a nikdy tě nenechám z mého života odejít, byla by to pro mě příliš hluboká rána, kterou mi neunesla, jsi můj anděl z nebe, moje životní láska. Chci tě celý život milovat, nosím tě ve svém srdci,moje srdce bije jenom pro tebe, a tak to bude po zbytek mého života, chci tě objímat, chci vedle tebe usínat a každé ráno se probouzet, zase žít, žít pro naši lásku, a vědět, že tě každý den uvidím, protože ty jsi to, co jsem v životě hledala, proč člověk nalezne lásku tak pozdě, někdo ji nenajde nikdy a já ji našla až teď, teď už vím, jaké je doopravdy milovat, nikdy jsem přesně neznala význam pojmu láska, teď už to vím, a je to díky tomu, že existuješ ty. A já tě miluji,miláčku ohromně moc, až se toho někdy sama bojím, jakou sílu má moje láska.
Hoří už 12 let, 46 dní, 21 hodin a 14 minut.
rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 63554 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 9 let, 35 dní, 17 hodin a 39 minut.