Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
věčná svíčka   #59823 Kamila zapálil(a) svíčku Karlu Gottovi.
Netušila jsem, že mě Váš odchod tak moc zasáhne a bude tu po Vás takové smutno a pocit prázdnoty. Budiž útěchou, že vaše trápení skončilo a že váš odchod byl poklidný. Opravdu jste si zasloužil vždy to nejlepší, za to jak úžasným, láskyplným, pracovitým a opravdovým člověkem jste byl. Co Vám popřát do nebeských výšin? Aby vám to tam nahoře pořád tak krásně zpívalo. A věřím že bude. Čekali tam na vás již Karel Svoboda a Jiří Štaidl a určitě už mají pro vás připravenou nebeskou šňůru, plnou vašich krásných písní. A právě díky těm písním budete tady na zemi pro nás věčný...nezapomeneme..
Hoří už 4 roky, 257 dní, 9 hodin a 18 minut.
věčná svíčka   #55121 Kamila zapálil(a) svíčku Lolkovi.
Ať je Ti nahoře lépe, nikdy jsem Tě nepoznala, ale z vyprávění vím, že jsi úžasný... Buď šťastný....
Hoří už 5 let, 314 dní, 4 hodiny a 9 minut.
věčná svíčka   #54517 Kamila zapálila svíčku Fišerákovi .
Ať je Ti nahoře dobře a létáš si celým nebem
Hoří už 6 let, 19 dní, 7 hodin a 22 minut.
věčná svíčka   #43007 Kamila zapálila svíčku Richardovi.
Milý Richarde, nechť tato svíce hoří, dokud se znovu nesetkáme.
Hoří už 8 let, 159 dní, 2 hodiny a 23 minut.
věčná svíčka   #40908 Kamila zapálil(a) svíčku Tátovi.
Tati.... za chvíli to budou tři roky co jsi se vydal na tu cestu cest. Nejen ve výročí si připomínám ty poslední chvíle s Tebou... nevím, kde jsem v sobě našla tu sílu Ti říct: UŽ JDI, UŽ JE ČAS, UŽ NA TEBE ČEKAJÍ.... asi to Tvé utrpení, co tomu předcházelo vítězilo nad strachem a ztrátou když odejdeš... Chybíš, chybíš mi v tom pekle co mi nastalo, když jsi odešel. Ve všem, úplně ve všem jsi měl pravdu. Snad jsi opodál a sleduješ to dění a naše pinožení - jen my Tě nevidíme. Tati, chybíš.
Hoří už 8 let, 324 dní, 23 hodin a 36 minut.
věčná svíčka   #40212 Kamila zapálil(a) svíčku Bohu.
Bože, slituj se.... Prosím, dopřej nám po letech toho štěstí a Tvé milosti....
Hoří už 9 let, 31 dní, 22 hodin a 33 minut.
věčná svíčka   #39959 Kamila zapálil(a) svíčku Tátovi.
Chybíš a chybět budeš.... :´(
Hoří už 9 let, 55 dní, 6 hodin a 19 minut.
věčná svíčka   #39907 Kamila zapálil(a) svíčku Bohu.
Bože, požehnej nám, prosím, na naší společné cestě životem... .
Hoří už 9 let, 59 dní, 22 hodin a 8 minut.
věčná svíčka   #39677 Kamila zapálil(a) svíčku Oldřišce.
Olinko, odešla jsi tak náhle... tolik chybíš. Snad jsi došla pokoje a klidu. Myslím, že po tom všem v Tvém životě a tom v posledních letech sis takový krátký a milosrdný konec zasloužila. Oli, zůstaneš v mém srdci. Doufám, že tam s tátou vedete Váš zcela originální dialog i nadále. Chybíte mi oba.
Hoří už 9 let, 76 dní, 21 hodin a 40 minut.
věčná svíčka   #39660 Kamila zapálil(a) svíčku Tátovi.
Tolik moc chybíš. Jak ráda bych, abys tu aspoň na chvíli byl. Snad nás ale vidíš....
Hoří už 9 let, 79 dní, 9 hodin a 9 minut.
věčná svíčka   #39616 Kamila zapálil(a) svíčku Tátovi.
Táto, prosíme Tě o požehnání aspoň takto... Vím, že jsi nesouhlasil s mým rozhodnutím, ale věřím, že čas ukázal i Tobě nahoře, že jsi se mýlil. Prosíme Tě s Pavlem požehnej nám a našemu rozhodnutí kráčet spolu životem dokud se tam nahoře všichni nesejdeme.
Hoří už 9 let, 83 dní, 6 hodin a 10 minut.
věčná svíčka   #36560 Kamila zapálila svíčku Richardovi.
Nejmilovanějšímu příteli, který předčasně odešel z tohoto světa. Na viděnou v nebi, Richarde.
Hoří už 9 let, 312 dní, 18 hodin a 45 minut.
věčná svíčka   #35527 kamila zapálil(a) svíčku Ivetě Bartošové.
snad už konečně najdeš vytouženého klidu, který byl pro tebe k nenalezení, jak sama bájná Atlantída...snad zde zůstala všechna tvá pozemská bolest a trápení a ty jsi odešla lehká a klidná... touhle písničkou od tebe je řečeno vše... https://www.youtube.com/watch?v=7cNAWaK4EPU#t=21
Hoří už 10 let, 45 dní a 50 minut.
věčná svíčka   #35351 kamila zapálil(a) svíčku Ivetě Bartošové.
Nikdy bych netušila, že mě tak vezme smrt známé osobnosti. Tvůj náhlý odchod se mne vnitřně dotkl a neustále tu informaci zpracovávám. Nejsi a já to pořád nemůžu nějak pobrat. Je mi to moc líto, je mi moc líto, že nikdo nevyslyšel tvé tiché volání o pomoc. Že nepřišla ta pomocná ruka, co by tě vytáhla z toho mediálního a vztahového marastu. Vím, že jsi chtěla utéct od té pozemské bolesti a trápení a věřím, že už jsi se nad vše povznesla, i nad to, co se pořád kolem tebe děje. Užívej ráje, protože to peklo, to je bohužel tady na zemi. Vždycky zůstaneš v nás, s každou písničkou se k nám do srdcí a duší vrátíš. Opatruj se v té krajině klidu a míru, užij těch, co ti odešli před tebou a věz, že jsme tu na zemi všichni jen na návštěvě a ty jsi jen o stanici dál. I my tam jednou dojedeme a necháme si zase na živo zazpívat tvé tři oříšky...
Hoří už 10 let, 54 dní, 23 hodin a 18 minut.
věčná svíčka   #35327 Kamila zapálila svíčku Ivetka Bartošová.
Ivetko,tahle svíčka at' hoří pro Tvůj klid tam nahoře a chci Ti vzkázat,že se mnou tady na zemi budeš ve svých písničkách a vzpomínkách stále....Spi sladce naše popová princezno
Hoří už 10 let, 56 dní, 9 hodin a 10 minut.
věčná svíčka   #34775 Kamila zapálila svíčku mamince.
Maminko,moc mi chybíš :(
Hoří už 10 let, 99 dní, 9 hodin a 54 minut.
věčná svíčka   #31765 Kamila zapálil(a) svíčku Bohu.
Odpočinutí věčné dej mu, Pane, a světlo věčné ať mu svítí a odpočívá v pokoji. Dej mu účast na svém Království a nám dej sílu se s tím smířit, přijmout to a naučit se s tím žít, Pane. Amen.
Hoří už 10 let, 301 dní, 5 hodin a 59 minut.
věčná svíčka   #31764 Kamila zapálil(a) svíčku Tatínkovi.
Tati, dnes Tě vysypali....popel k popelu, prach k prachu. Snad mi odpustíš, že jsem tam nebyla, Ty ale víš proč, že bych to už po včerejšku nedala. Hoří za Tebe svíce všude po Tvé části rodiny a budou slouženy mše za Tebe. Nikdo s tímto nesouhlasil, aby to bylo provedeno takto, bylo to rozhodnutí jednoho člověka a jednoho našeptávače pro které jsou prachy jedinou a největší modlou a motivací. Odpusť, že jsem nedokázala s tím nic udělat. Moje, naše vzpomínka na Tebe bude jen ta nejkrásnější a je v našich srdcích a je jedno kam Tvůj popel vysypali, Ty zůstaneš pořád ve mě - v nás. Miluju Tě, tati.
Hoří už 10 let, 301 dní, 6 hodin a 2 minuty.
věčná svíčka   #31508 Kamila zapálil(a) svíčku Tatínkovi.
Tati, včera to byl rok.... v hlavě se mi opakovaly ty poslední dny s Tebou a sama sebe jsem se ptala KOLIK ještě let než se potkáme? Potkáme se? Asi víš co řeším, co mě ničí a trápí. Nedokážu tady žít, vidět vše co jsi udělal, vyrobil... Nedokážu to a zároveň nevím, jestli budu schopna to tady opustit, prodat to a najít jiný domov. Začíná se to hrotit a já to už nezvládám.Zoufale hledám radu od někoho kdo toto zažil, kdo by mě vyslechl. Strašně, STRAŠNĚ moc bych si přála, kdybys mi mohl poradit. Tati, ani nevíš jak moc chybíš. Je to rok - UŽ a nebo TEPRVE.....
Hoří už 10 let, 324 dní, 8 hodin a 32 minut.
věčná svíčka   #30588 Kamila zapálila svíčku Tatínkovi.
Tati, tak tam za Vámi jde pan Kvasnica.... zas odešlo část něčeho co vytvářelo prostředí tady. Někdy mívám pocit, že člověk je strom a každá taková ztráta je jako kdyby upadl jeden list... a až opadají všichni, umře i ten strom. Moc se mi stýská, tati. Miluju Tě.
Hoří už 11 let, 47 dní, 21 hodin a 48 minut.
rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 63554 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 9 let, 35 dní, 17 hodin a 27 minut.