Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
věčná svíčka   #72789 Jaňajs zapálila svíčku Plášovi.
Jíro, odešel jsi tam domů prý. Smutno mi je moc. Vzpomínám na chvíle,kdy jsme chodívali do lesů, jezdili na kole, chodili kolem řeky, povídali s lidmi, které jsme potkali....... Bylo nám dobře a nic jsme neřešili. Jen to, abychom si brnkli večer na kajtru a zapěli ty Rywolovky a jiné krásné písničky. Budu vzpomínat porád. Slzy tečou a to je dobře. Musí to ven ta bolest. Jsi vejr. Moc vejr veliký, že jsi si to nechal píchnout. Já ti to říikala. Teď už je pozdě. Budu na tě myslet poráde. Jsi se mnou a já s tebou. Sejdeme se tam u ohně. Tam nahoře. Drž mi fleka kamaráde můj.
Hoří už 310 dní, 9 hodin a 20 minut.
věčná svíčka   #47677 Jaňajs zapálil(a) svíčku Taťkovi.
Milý tatí, díky Ti...................... Měj se tam a drž mi tam místo hm? Děkuji Ti za vše. Byl jsi dobrý človík. Děkuji.
Hoří už 7 let, 237 dní, 9 hodin a 59 minut.
věčná svíčka   #41705 Jaňajs zapálil(a) svíčku Všem mým milým .
Všem Vám kamarádům, kteří jste mi nějakým způsobem obohatili život. Děkuji Vám kamarádi...Děkuji Ti mamiiii...Ty jsi byla jedna z těch, co mi ten život nasměrovala někam...... Děkuji
Hoří už 8 let, 275 dní, 8 hodin a 28 minut.
věčná svíčka   #40415 Jaňajs zapálil(a) svíčku Babičce.
Babi moje milá, děkuji Ti. Chtěla jsi sama už moc jíti tam, kam my nevidíme a tak jsem ráda, že se Ti přání splnilo. Zvostaneš v mém srdéčku do konce mého žití, to zas jo. Byl to fofr ten život. Ten příští si víc užijeme ju? Děkuji Ti moc za vše, čím jsi mě do života připravila. Děkuji ti babí moje milá.
Hoří už 9 let, 41 dní, 8 hodin a 28 minut.
věčná svíčka   #39462 Jaňajs zapálil(a) svíčku Mamince.
Nezapomenu. Nikdy.......Děkuji za vše krásné. Děkuji za život mamí...
Hoří už 9 let, 132 dní, 7 hodin a 37 minut.
věčná svíčka   #39125 Jaňajs zapálil(a) svíčku Všem mým milým.
Moc a moc na Vás všechny moc myslím. Chybíte člobrdové milí. Chybíte mi tady moc. Těším se za Vámi. Díky Vám , že ten život byl jaký byl. Moc díky. Všem Vám , co jste mi odešli. Každý den na Vás myslím. A jen a jen v dobrém. Díky...
Hoří už 9 let, 162 dní, 8 hodin a 10 minut.
věčná svíčka   #38710 Jaňajs zapálil(a) svíčku Mamině.
Mamííí, díky za vše... Mutně je mi. Moc ti díky za ten život. Moc.
Hoří už 9 let, 197 dní, 5 hodin a 59 minut.
věčná svíčka   #38464 Jaňajs zapálil(a) svíčku Mamince.
Mamíííí, dnes je to měsíc, co jsi odešla. Vzpomínám. A vzpomínat budu stále a porád. Na ty krásné chvíle , které jsme spolu v lesích prožily. A nejen v lesích... Všude bylo mi s tebou moc dobře. A já Ti mamííí díky ..........
Hoří už 9 let, 203 dní, 5 hodin a 51 minut.
věčná svíčka   #38192 Jaňajs zapálil(a) svíčku Milované mamince.
Mamííííííííí! Furt a furt ten tvůj odchod bolí. Vzpomínám na vše krásné s tebou. A v duchu ti moc díky. Chybíš tady moc. Všem.
Hoří už 9 let, 222 dní, 9 hodin a 31 minut.
věčná svíčka   #38077 Jaňajs zapálila svíčku Milované mamince.
Maminko moje drahá, děkuji Ti za všechno, co jsi mi kdy dala, co jsi mě naučila a prostě za celý ten život s tebou!!! Děkujiiiiiiiiiiiiiiiii Mamííííí moje milovaná ať je ti tam nahoře už jen a jen dobře a věřím, že se příště sejdeme a já nebudu takový darebák a budu na Tě jen a jen milá. Promiň mi to mé zlobení prosííím! Moc Ti díky za krásný život! Nikdy na Tě nezapomenu a budeš porád se mnou. Děkuji. Jsi prostě jedinečná maminečka. Pa a těším se na příští setkání s tebou. Díky maminko moje milá. Hlavně, že už nemáš ty bolesti šílené! Už je jen dobře. Pusu posílám tam nahoru.................
Hoří už 9 let, 233 dní, 5 hodin a 32 minut.
věčná svíčka   #33356 Jaňajs zapálila svíčku Drahé Ilče.
Moc to bolí..... Moc. Stále tomu nevěřím. Ilčo, drž mi tam fleka a pozdravuj ty naše dobré duše...Mám tě ráda. Děkuji Ti. Za vše Ti moc díky ty moje kamarádko veliká.
Hoří už 10 let, 236 dní, 14 hodin a 58 minut.
věčná svíčka   #33182 Jaňajs zapálila svíčku Mé milé Růžence.
Růženko, děkuji. Za vše.
Hoří už 10 let, 247 dní, 13 hodin a 31 minut.
věčná svíčka   #32089 Jaňajs zapálil(a) svíčku Milé Táně.
Milá Táňo, děkuji Ti. Nějak nemám dnes slov.Děkuji, Ti, za tebe, za to, že jsi mi byla do života dána a že jsi byla vždy milá, hodná a laskavá. Přeji Ti moc a moc ať máš tu cestu poslední tak hezkou , jak hezký jsi vedla život tady na Zemi! Moc na Tě myslím a ve vzpomínkách zůstaneš pořád. Tak nám tam drž místo a s Pepínem na nás čekejte! Však my se také ukážeme. Děkuji Ti Táni milá.
Hoří už 10 let, 307 dní, 12 hodin a 12 minut.
věčná svíčka   #29038 Jaňajs zapálil(a) svíčku Jindrovi Šťáhlavskému.
Přeji ti Jindro milý ,aby jsi se tam měl tak dobře,jak dobrý život žil jsi tady na Zemi!Moc děkuji za to,že mohla jsem poslouchat tvůj hlas parádní,že mohla jsem žít v téj době,kdy ty jsi rozdával radost.Děkuji.Nikdy nezapomenu a tvé písničky si stále budu broukati.Díky moc a moc.A někdy .............tam nahoře.Ahoooj.
Hoří už 11 let, 171 dní, 7 hodin a 18 minut.
věčná svíčka   #27825 Jaňajs zapálila svíčku Pepínovi .
Můj milý kamaráde,zvostaneš porád v tém mém srdci podivném,tomu věř!Jsi tam navždy.Moc ti děkuji za vše.Za přátelství,za písničky,za ten čas,co jsi mi dal,za lásku.A ty ryby,ty nachytáme až tam...Děkuji ti Pepíno milý.
Hoří už 11 let, 250 dní, 11 hodin a 58 minut.
rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 63692 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 9 let, 60 dní, 1 hodinu a 42 minut.