Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
30 denní svíčka 97% 97% #53129 JÁ-opuštěná-smutná zapálila svíčku MAMINCE.
Milá maminko-včera jsem byla u Tebe v bytě- stále Tě tam vidím a cítím,jen Ty už nikdy nepříjdeš-bolí to a je mi strašně smutno-mami-dnes potřebuji Tvou a tátovu podporu abych to vše zvládla- bojím se-mám Vás ráda-DĚKUJI
Hoří už 19 hodin a 7 minut.
věčná svíčka   #53079 JÁ-opuštěná-smutná zapálila svíčku mamince a tatínkovi .......
Maminko a tatínku ......-určitě vidíte jak se tady trápím,pláču-snažím se to nějak zvládnout a překonat,ale nějak se mi to nedaří-nejste tady a už nikdy nikdo z vás nepříjde,nezavolá,nevyslechne a neporadí-bojím se co a jak bude dál-cítím se tak sama-prosím VÁS VŠECHNY o podporu,sílu a naději-mám VÁS VŠECHNY ráda-posílám veliké obětí a pohlazení pro všechny co jste mi odešli a stále to moc bolí.
Hoří už 5 dní, 19 hodin a 44 minut.
věčná svíčka   #53069 JÁ-opuštěná-smutná zapálila svíčku rodičům a sourozencům.
Moji drazí-je mi moc smutno-stále VÁS VŠECHNY hledám a volám-nejste a neozýváte se-proč jen to tak je a muselo to tak být? Bojím se a mám veliký strach-PROSÍM-dejte mi sílu a pomozte mi TO všechno nějak dobře ZVLÁDNOUT-však moc dobře víte a vidíte co mě trápí-MÁM VÁS RÁDA a DĚKUJI za vše dobré-vaše sestra a dcera která tu hodně pláče.
Hoří už 6 dní, 19 hodin a 3 minuty.
věčná svíčka   #52890 JÁ-opuštěná-smutná zapálil(a) svíčku Vám-všem co jsem měla ráda,ale už tu nejste-.
Moc na Vás vzpomínám a je mi těžko-ACH JO!!!
Hoří už 17 dní, 20 hodin a 41 minut.
věčná svíčka   #52831 JÁ-opuštěná-smutná zapálila svíčku své milované rodině.
Moji drazí-další smutné vánoce bez Vás-bráško:na Boží hod by jsi měl narozeniny -tatínku:už nejsi devatenácté vánoce-sestřicko:nemám tě tady druhý vánoční čas-maminko:odešla jsi v létě a tento čas je moc bolestný a smutný- strašně mi chybíte a je mi moc smutno že to tak je- mějte se spolu dobře a s láskou vzpomínám.
Hoří už 22 dní, 20 hodin a 19 minut.
rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 44101 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 5 let, 98 dní, 1 hodinu a 29 minut.

Výklad karet, numerologie