Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
věčná svíčka   #54318 JÁ-opuštěná-smutná zapálila svíčku Vám-všem co jsem měla ráda,ale už tu nejste-Moji.
Moji zlatí a milovaní- tímto plamínkem Vás všechny co jsem kdy měla ráda,ale bohužel už tu nejste,moc a moc prosím o podporu a dohled při mém počínání zde bez Vás -je mi tak moc těžko,smutno,pusto a prázdno a někdy ani nevím jak si s tím vším mám vlastně poradit abych byla trochu v pohodě-moc Vás postrádám-Děkuji za vše a mám Vás strašně ráda,stýská se mi a stále Vás potřebuji,tak na mě nezapomeňte-jsem tady tak sama.
Hoří už 1 rok, 318 dní, 1 hodinu a 33 minut.
věčná svíčka   #54066 JÁ-opuštěná-smutná zapálila svíčku MAMINCE A TATÍNKOVI.
Maminko a tatínku-je mi za Vámi tak strašně smutno a bolavo-nevím jak to mám zvládat-prosím pomozte mi-DĚKUJI za Vaši lásku a podporu.
Hoří už 1 rok, 343 dní, 14 hodin a 34 minut.
věčná svíčka   #53760 JÁ-opuštěná-smutná zapálila svíčku rodičům a sourozencům.
Moje zlatá rodinko-tato svíce je vzpomínkou na Vás,ale také zároveň její světélko je nadějí v moje lepší zítřky,které prožívám ve velkém smutku a prázdnotě bez Vás-vím,že už nikdo a nic Vás netrápí a nebolí- jen já tady zůstala sama-moc prosím stůjte při mě a dohlédněte na mé počínání zde-mám Vás moc ráda a věřte že se mi moc a moc po Vás Všech hodně stýská-velikou pusu a pohlazení pro Všechny posílám tam někam k Vám- vaše dcera a sestra.Díky.
Hoří už 2 roky, 10 dní, 20 hodin a 34 minut.
věčná svíčka   #53568 JÁ-opuštěná-smutná zapálila svíčku své milované rodině.
Bráško-tati-sestřičko-mami= je mi po Vás tak strašně smutno-sama sebe se stále ptám,zda to tak mělo být a proč-nikdo mi na to neodpovídá-je tu tak prázdno a jsem tak sama-moc to bolí-mám Vás ráda a nezlobte se že stále jen po Vás pláču-je to těžké.
Hoří už 2 roky, 29 dní, 4 hodiny a 13 minut.
věčná svíčka   #53401 JÁ-opuštěná-smutná zapálila svíčku NÁM VŠEM.
Ať plápolá tento plamínek NÁM VŠEM-co do něho vkládáme své přánička a prosby.DĚKUJI
Hoří už 2 roky, 44 dní, 7 hodin a 43 minut.
věčná svíčka   #53187 JÁ-opuštěná-smutná zapálila svíčku rodičům.
Mami - tati - prosím !!!
Hoří už 2 roky, 64 dní, 5 hodin a 35 minut.
věčná svíčka   #53079 JÁ-opuštěná-smutná zapálila svíčku mamince a tatínkovi .......
Maminko a tatínku ......-určitě vidíte jak se tady trápím,pláču-snažím se to nějak zvládnout a překonat,ale nějak se mi to nedaří-nejste tady a už nikdy nikdo z vás nepříjde,nezavolá,nevyslechne a neporadí-bojím se co a jak bude dál-cítím se tak sama-prosím VÁS VŠECHNY o podporu,sílu a naději-mám VÁS VŠECHNY ráda-posílám veliké obětí a pohlazení pro všechny co jste mi odešli a stále to moc bolí.
Hoří už 2 roky, 75 dní, 21 hodin a 10 minut.
věčná svíčka   #53069 JÁ-opuštěná-smutná zapálila svíčku rodičům a sourozencům.
Moji drazí-je mi moc smutno-stále VÁS VŠECHNY hledám a volám-nejste a neozýváte se-proč jen to tak je a muselo to tak být? Bojím se a mám veliký strach-PROSÍM-dejte mi sílu a pomozte mi TO všechno nějak dobře ZVLÁDNOUT-však moc dobře víte a vidíte co mě trápí-MÁM VÁS RÁDA a DĚKUJI za vše dobré-vaše sestra a dcera která tu hodně pláče.
Hoří už 2 roky, 76 dní, 20 hodin a 29 minut.
věčná svíčka   #52890 JÁ-opuštěná-smutná zapálil(a) svíčku Vám-všem co jsem měla ráda,ale už tu nejste-.
Moc na Vás vzpomínám a je mi těžko-ACH JO!!!
Hoří už 2 roky, 87 dní, 22 hodin a 7 minut.
věčná svíčka   #52831 JÁ-opuštěná-smutná zapálila svíčku své milované rodině.
Moji drazí-další smutné vánoce bez Vás-bráško:na Boží hod by jsi měl narozeniny -tatínku:už nejsi devatenácté vánoce-sestřicko:nemám tě tady druhý vánoční čas-maminko:odešla jsi v létě a tento čas je moc bolestný a smutný- strašně mi chybíte a je mi moc smutno že to tak je- mějte se spolu dobře a s láskou vzpomínám.
Hoří už 2 roky, 92 dní, 21 hodin a 45 minut.
rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 51520 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 6 let, 174 dní, 14 hodin a 8 minut.

Výklad karet, numerologie