Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
věčná svíčka   #24091 Holčička zapálila svíčku mamince a tatínkovi.
Scházíte mi moc,pořád vás mám v mysli a vzpomínám.Jsem ráda,že mne chodíte navštěvovat ve snu,miluji vás,vaše holčička.
Hoří už 8 let, 361 dní, 21 hodin a 20 minut.
věčná svíčka   #24014 Holčička zapálila svíčku svým drahým rodičům.
Moc mi tu chybíte mami a tati,proč jste mne museli opustit oba tak najednou?Nemohu se s tím vyrovnat,je mi tak těžko a smutno.Ani mne nebaví žít,moc vás miluji a doufám,že se jednou shledáme.Vaše nešťastná holčička.
Hoří už 9 let, 4 dny, 20 hodin a 32 minut.
věčná svíčka   #23933 Holčička zapálila svíčku svojí mamince.
Moje milovaná maminko,zítra uplyne pět měsíců,kdy jsem tě viděla naposledy.Ani jsme se nerozloučily,protože jsme se měly druhý den vidět,ale bohužel jsi mi znenadání v noci umřela.Byl to pro mne šok,ze kterého jsem se dodnes nevzpamatovala.Tatínek odešel chvilku před tebou,tak jsem tu na světě sama jako kůl v plotě.Doufám,že jste oba spolu a dohlížíte na mne.Myslím na vás každý den,je mi moc smutno.
Hoří už 9 let, 9 dní, 21 hodin a 24 minut.
věčná svíčka   #3782 Holčička zapálil(a) svíčku Hvězdišce.
Štěpánku, dneska je to 6 měsíců co jsem nejšťastnější Holčička na světě.. MILUJU TĚ a chci ti poděkovat za každý okamžik s tebou, za každý úsměv,krásný pocit, ale i slzu. Děkuju, že mě dokážet podržet v těžkých chvílích, že mi důvěřuješ.. Děkuju, že zrovna já můžu být tou, kterou máš rád.. Děkuju, za tvá sladká slova, které jsi mi kdy řekl. Děkuju, že zrovna já jsem ta, které spadla Hvězda do dlaní. Děkuju, že mě vedeš za ruku, i když vím, že to někdy není lehké.. DĚKUJU TI ZA TO, ŽE JSI.. A za to všechno ti slibuju, že svojí Hvězdičku budu vždy hýčkat a nesmírně si jí vážit. A taky chci, abys věděl, že tě nikdy nechci ztratit, protože jsi to nejcennější co mám.. Znamenáš pro mě absolutně vše. Nuf..Nuf..
Hoří už 15 let, 1 den, 20 hodin a 54 minut.
rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 54388 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 7 let, 7 dní, 5 hodin a 20 minut.