Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
věčná svíčka   #12176 Giselle zapálil(a) svíčku Naději.
Také zapaluji svíčku Naději a doufám, že přijde.. Že pro mě zase vysvitne sluníčko a budu šťastná... Že se aspoň pár mých posledních snů vyplní...Proč ach proč se to muselo stát...Tolik mě to bolí... Ale i kdybych si oči vyplakala, už to nezměním...
Hoří už 13 let, 134 dní, 12 hodin a 49 minut.
věčná svíčka   #10212 Giselle zapálil(a) svíčku Jemu.
Myslela jsem, že jsi jiný... Jiný než ostatní, ale nejsi... Vůbec Ti na mě nezáleží, už mě nepotřebuješ, tak si mě odkopnul.. Sice svým mírnějším způsobem, ale přece. A já to cítím ve svém srdci a bolí to moc.. Byla jsem asi moc hodná a obětavá a Ty jsi mě jen využil. Bůh pomáhej každé dívce, která by Tě milovala tolik jako já a která by byla ochotná se tolik obětovat.. Zlomil by jsi jí srdce, jako jsi ho zlomil mně. Jsi moc zahleděný do sebe.. Třeba se ještě stane zázrak a Ty to pochopíš, ale bojím se, že to tak nebude..
Hoří už 14 let, 8 dní, 14 hodin a 40 minut.
věčná svíčka   #10166 Giselle zapálil(a) svíčku svému srdci a Jemu.
prosím netrap mě... opravdu nevím, kolik ještě unesu slz, bolesti, zoufalství a zklamání... Prosím, tak moc prosím o zázrak...
Hoří už 14 let, 17 dní, 1 hodinu a 14 minut.
věčná svíčka   #10088 Giselle zapálil(a) svíčku své tajné lásce a nejdražšímu příteli.
Miláčku, zapaluji tuhle svíčku jen pro Tebe.. Snad jednou pochopíš, že Tě opravdu hluboce miluji a otevřeš mi své srdíčko.. Když jsi šťastný, jsem i já šťastná, když jsi smutný, jsem smutná s Tebou.. Nosím Tě ve svém srdci a už to tak zůstane navždy.
Hoří už 14 let, 37 dní, 3 hodiny a 33 minut.
rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 59111 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 8 let, 1 den, 8 hodin a 29 minut.