Chrám
help zapálit svíčku propagace statistiky o autorovi filtrování rss feed
věčná svíčka   #59511 Ginitka zapálila svíčku Mojí největší lásce Maxovi Fiedlerovi k 10.letému výročí..
R.I.P. Můj nejmilovanější Maxi a má jediná lásko, dnes Ti zapaluji tuto svíčku k 10.letému výročí od Tvojí smrti. S láskou na Tebe vzpomínám... Love you Maxi ♥♥♥ Tvá Ginitka Ginitka
Hoří už 321 dní, 15 hodin a 59 minut.
věčná svíčka   #44815 Ginitka zapálil(a) svíčku Nejmilovanějšímu příteli Maxíkovi..
Můj nejmilovanější a nejdražší příteli Maxíku, dnes je v kalendáři Tvé jméno to jest Maxmilián a Ty by jsi dnes 29.5. 2016 oslavil svůj svátek. Proto Ti zapaluji tuto věčnou svíčku, která Ti bude hořet na věky. Posílám Ti do nebe tisíce pozdravů, obětí a moře těch nejsladčích pusinek.♥ Stále Tě mám ve svém srdci a dokud budu na tomto světě živá a zdravá tak Tě tam mít budu! Posílám Ti do nebe stálou vzpomínku a přeji Ti aby jsi byl v nebi co nejvíce šťastný a spokojený s ostatními anděly. Také Ti přeji aby jsi, už nikdy nepoznal žádnou bolest a nemoc jako tady na tomto pozemském světě. Z veliké lásky k Tobě se za Tebe každý den modlím a přeji Tvé duši věčný klid, pokoj a mír.♥ Tvá milující kamarádka Ginitka.
Hoří už 4 roky, 67 dní, 10 hodin a 25 minut.
věčná svíčka   #43836 Ginitka zapálila svíčku Mému milovanému kammarádovi a veliké lásce Maxovi.
Až teprve naše společná láska mi ukázala co je v životě důležité. Teď vím, že štěstí je jen poloviční, když se o něj nemáš s kým dělit, a že smutek je dvojnásobný, když Ti z něj nemá kdo pomoci. S Tebou jsem poznala, co to znamená opravdu milovat a jaké to je, když je moje láska opětována... Snad i byla. S láskou a úctou k Tobě Tvá kamarádka Ginitka :-)
Hoří už 4 roky, 137 dní, 10 hodin a 23 minut.
věčná svíčka   #38439 Ginitka zapálil(a) svíčku Mému nejdražšímu příteli a kamarádovi Maxovi na věčnou památku..
Můj nejmilovanější příteli a kamaráde Maxi, tak nám včera začal nový rok 2015 A já jsem se dnes rozhodla Ti zapálit tuto svíčku na tvoji věčnou památku. A chci Ti říct, že jsem osudu, ale hlavně Tobě Maxi velmi vděčná za to, že jsme se mi dva spolu v roce 2008 právě na Silvestra na chatu setkali a dali jsme se spolu jen tak nezávazně do řeči. A musím s velkou radostí v srdci říct, že to byli ty nejkrásnější chvíle v mém životě! :-) Hodně moc ráda jsem byla ve tvé společnosti i když jen pomocí našich počítačů. Bylo nám spolu tak krásně a myslím si, že jsme spolu byli šťastní a měli jsme rádi jeden druhého. Ty jsi však 17.9.2009 odešel tam odkud, už není cesty zpět a teď právě jsi s našim Pánem Bohem v nebi, který jsi Tě k sobě povolal a Ty jsi musel odejít tak mladý a přitom si měl celý život ještě před sebou. Proto teď, když tady nejsi tak mé srdce i duše stále smutní. Přesto Tě moc miluji a milovat nikdy nepřestanu !!! S láskou a úctou tvá Ginitka
Hoří už 5 let, 215 dní, 10 hodin a 53 minut.
věčná svíčka   #36908 Ginitka zapálila svíčku .
Dnes je v kalendáři 17.9. a je tomu právě dlouhých 5. let co jsi z tohoto světa navždy odešel můj nejmilovanější příteli a kamaráde Maxíku Fiedlere... :-( Moc jsem Tě Maxíku, milovala a navěky i pořád budu !!!!! Moje city k Tobě zůstanou stejné a hluboko ve mě zakořeněné. Maxíku, navždy zůstaneš v mém srdci ten nejlepší a nekrásnější mladý muž, kterého jsem mohla pomocí písmenek poznat... NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU, PROTOŽE TY JSI TO NEJLEPŠÍ CO MĚ V MÉM ŽIVOTĚ POTKALO :-) Přeji Ti aby jsi byl v nebi šťastný a nic Tě netrápilo a nebolelo tak jako mě dnes, když na Tebe vzpomínám... :-( Hodně móóóóóc Tě mám ráda a postrádám Tě tady. Tvá Ginitka
Hoří už 5 let, 322 dní, 14 hodin a 26 minut.
věčná svíčka   #35708 Ginitka zapálil(a) svíčku Milovanému Maxovi k svátku .
Jen co vyšlo sluníčko, slaví naše zlatíčko. Svátek jednou za rok máš, tak ať si ho v nebi užíváš. Maxmiliánku, všechno nej, co potřebuješ, vždycky měj :-) Můj milovaný Maxi, přeji Ti k Tvému zítřejšímu svátečku jen to nejlepší a ať si v nebi s ostatnými anděly šťastný, spokojený.... Opatruj se a odpočívej v pokoji. Posílám Ti ten nejsladší polibek na světě !!! S láskou na Tebe vzpomínám..... :-)
Hoří už 6 let, 69 dní, 10 hodin a 43 minut.
věčná svíčka   #35562 Ginitka zapálil(a) svíčku Mému nejdražšímu Maxovi z velké lásky.
Jsi mým sluncem zářivým, Jsi měsícem jiskřivým. Jsi mou hvězdou toulavou, Jsi mou básní zdlouhavou. Jsi mým jasným úplňkem, Jsi hřejivým útulkem. Ty nedáváš mi v klidu snít, bez Tebe já nemůžu být. Móóóóóc Tě miluji Maxi !!!
Hoří už 6 let, 83 dní, 15 hodin a 14 minut.
věčná svíčka   #35432 Ginitka zapálil(a) svíčku Milovanému Maxovi.
Andělíčku můj, při mně stůj, chraň mě ve dne v noci, buď mi vždycky na pomoci. Pošli všem hubičku, i těm, co jsou v nebíčku, ať máme krásné a růžové sny a ať máme hezké a bezstarostné dny. Amen MAXI, NIKDY TĚ NEPŘESTANU MILOVAT !!!
Hoří už 6 let, 89 dní, 18 hodin a 15 minut.
věčná svíčka   #32058 Ginitka zapálil(a) svíčku Milovanému Maxovi.
S bolestí v srdci vzpomínáme, žádná slova nemohou vyjádřit bolest, jež cítíme ... Osud je někdy krutý, nevrátí, co právě vzal ... Zůstanou jen vzpomínky a v srdci velký žal. S láskou na Tebe vzpomínám !!!
Hoří už 6 let, 318 dní, 15 hodin a 5 minut.
věčná svíčka   #32048 Ginitka zapálil(a) svíčku Maxovi.
Kdo poznal Tě, ten měl Tě rád. Uměl jsi pomoci, potěšit i rozesmát. Takoví lidé by neměli umírat. Mám Tě moc ráda Maxi a moc mi chybíš !!!!
Hoří už 6 let, 319 dní, 14 hodin a 48 minut.
věčná svíčka   #29793 Ginitka zapálil(a) svíčku Kamarádovi Maxovi.
Světlo skomírá, naděje usíná, hlava se skloní, slza se roní... Smutek je děs, jako slziček les, láska je víc, však bez tebe nic. Moc mi chybíš Maxi !!!!!!!!!!!! S láskou a vroucně vzpomínám !!!!!!
Hoří už 7 let, 146 dní, 16 hodin a 26 minut.
věčná svíčka   #26437 Ginitka zapálil(a) svíčku Maxovi.
Miůj milovaný Maxi, dnes jsou tomu přesně tři roky co tady nejsi. Tak Ti chci popřát ať se máš v hvězdném nebi co nejlíp a jsi tam šťastný, spokojený ! Často na Tebe myslím a nepopsatelně mi chybíš, ale věřím, že se snad jednou spolu v nebi potkáme :) Jsem osudu velmi vděčná, že jsme měli možnost si spolu povídat o radostech i strastech života. Opatruj se !!! S láskou Ginitka
Hoří už 7 let, 322 dní, 21 hodin a 34 minut.
věčná svíčka   #25519 Ginitka zapálil(a) svíčku Mému drahému Maxovi.
Můj drahý Maxi ! Posílám Ti stálou vzpomínku na Tebe :) Nikdy na Tebe nezapomenu Maxíku, muj a měj se krásně nebíčkově !!! Objímám Tě a vroucně líbám !! S láskou kamarádka Ginitka
Hoří už 8 let, 41 dní, 13 hodin a 43 minut.
věčná svíčka   #21747 Ginitka zapálil(a) svíčku DRAHÉMU,NEJMILOVANĚJŠÍMU PŘÍTELI A KAMARÁDOVI MAXOVI S LÁSKOU.
Dnes jsou tomu přesně tři dlouhé roky, co jsi odešel z tohoto světa do nebe odkud není cesty zpět. Stále na Tebe Maxi, s láskou vzpomínám a jsi v mém srdci a navždy v něm zůstaneš !!!!!!!! Vroucně Tě líbám a objímám :-) Tvá kamarádka Ginitka
Hoří už 8 let, 323 dní, 11 hodin a 30 minut.
věčná svíčka   #20332 Ginitka zapálil(a) svíčku Dráhému příteli Maxovi k svátku.
Můj nejdražší nejmilovanější Maxi, zítra by jsi oslavil svůj svátek přeji Ti aby jsi byl v nebi šťasný, spokojený, veselý a nic Tě netrápilo, nebolelo. S láskou v srdci a stálou vzpomínkou na Tebe !!!! Tvá Ginitka
Hoří už 9 let, 70 dní, 11 hodin a 26 minut.
věčná svíčka   #17381 Ginitka zapálila svíčku Mým kamarádům Martínce a Kubovi z Kociánky v Brně.
NÁŠ ŽIVOT MUSÍ ANDĚLŮM, kteří se nás drží, dotýkají a zůstávají při nás, připadat jako jízda na horské dráze. Přeji Vám aby jste byli v nebi oba šťastní !!!
Hoří už 9 let, 281 dní, 11 hodin a 18 minut.
věčná svíčka   #17010 Ginitka zapálila svíčku Milovanému Maxovi.
ANDĚLÉ TANČÍ KOLEM Božího trůnu. Uctívají ho z hloubi srdce stvořeného k lásce a službě. Tančí v rytmu Boží lásky.
Hoří už 9 let, 311 dní, 11 hodin a 21 minut.
věčná svíčka   #16936 Ginitka zapálila svíčku Maxovi.
Můj nejdražší nejmilovanější Maxi !!! Ty si byl jediný pravý mladý muž, kterého jsem velmi milovala a vždy budu !!!!!! Maxi, byl jsi mým nejvěrnějším kamarádem, ale hlavně však přítelem, kterého jsem kdy poznala a mohla poznat. Za to jsem osudu velmi vděčná, že chtěl abychom se mi dva poznali pomocí písmenek. Maxi, milovala jsem Tě hodně moc, moc a stále pořád miluji !!!!!!! Pro mě jsi byl ten nejkásnější, nejúžasnější, nejlepší a nejcenější človíček na celém světě jen Ty jediný Maxi !!!!
Hoří už 9 let, 321 dní, 11 hodin a 24 minut.
věčná svíčka   #16921 Ginitka zapálil(a) svíčku Maxovi.
Můj drahý nejmilovanější Maxi, včera tomu byl přesně 1 dlouhý rok co jsi odešel do nebe na druhý břeh tohoto světa. Z celého svého srdíčka Ti přeji klid v tvé duši i těle. Nikdy na Tebe nezapomenu Maxíku !!!
Hoří už 9 let, 322 dní, 15 hodin a 36 minut.
rss feed

vytvořil Naku a Pú, online od roku 2002  |  kostelnik@chram.net  |  V databázi celkem 52540 svící.  |  Průměrná svíčka hoří 6 let, 255 dní, 8 hodin a 7 minut.

Výklad karet, numerologie