|
| |
#62912
já
zapálil(a) svíčku
Zdeňkovi.
1963-2000. Vzpomínám.
Hoří už 5 let, 312 dní, 16 hodin a 55 minut.
|
|
| |
#62886
Já
zapálil(a) svíčku
moji mamince.
Moje maminko, posílám Ti velkou pusu a vzpomínku na Tebe.Strašně se mi po Tobě stýská 💗
Hoří už 5 let, 315 dní, 4 hodiny a 59 minut.
|
|
|
|
| |
#62850
Já
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Maminko moje, zapalují Ti svíčku a posílám velkou pusu.Měj se v nebíčku moc pěkně 💗
Hoří už 5 let, 319 dní, 10 hodin a 59 minut.
|
|
| |
#62821
já
zapálil(a) svíčku
Zdeňkovi.
1963-2000. Vzpomínám.
Hoří už 5 let, 322 dní, 10 hodin a 20 minut.
|
|
| |
#62820
Já
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Maminko moje, vzpomínám, chybíš mi a stýská se mi po Tobě 💗
Hoří už 5 let, 322 dní, 10 hodin a 54 minut.
|
|
| |
#62807
já
zapálil(a) svíčku
Adélce.
Adélko, kolegyně moje, teď už Ti je dobře...
Hoří už 5 let, 324 dní, 7 hodin a 27 minut.
|
|
|
|
| |
#62780
Já
zapálil(a) svíčku
Milované mamince.
Moje maminko posílám Ti velkou pusu a vzpomínku na Tebe.Je mi bez tebe smutno a stýská se mi po Tobě 💗
Hoří už 5 let, 327 dní, 16 hodin a 7 minut.
|
|
| |
#62774
Já
zapálil(a) svíčku
Sanynce.
NAVŽDY ❤❤❤❤❤
Hoří už 5 let, 328 dní, 6 hodin a 16 minut.
|
|
| |
#62747
Já
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Maminečko, vzpomínám a posílám Ti velkou pusu.Strasne se mi po Tobě stýská 💗
Hoří už 5 let, 331 dní, 3 hodiny a 49 minut.
|
|
|
|
| |
#62729
Já
zapálil(a) svíčku
mojí zlaté mamince.
Moje maminko posílám ti velikou pusu a vzpomínku na Tebe.Moc se mi po Tobě stýská 💗
Hoří už 5 let, 333 dní, 11 hodin a 48 minut.
|
|
| |
#62713
Já
zapálil(a) svíčku
Sanynce.
Miluji Tě ❤❤❤❤❤❤
Hoří už 5 let, 335 dní, 6 hodin a 18 minut.
|
|
| |
#62694
já
zapálil(a) svíčku
Zdeňkovi.
1963-2000. Vzpomínám.
Hoří už 5 let, 337 dní, 15 hodin a 55 minut.
|
|
| |
#62692
Já
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Maminko moje, posílám Ti velkou pusu a vzpomínku.Je mi bez tebe na tom světě strašně smutno a stýská se mi po Tobě 💗
Hoří už 5 let, 337 dní, 18 hodin a 11 minut.
|
|
|
|
| |
#62657
Já
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Moje maminko, pořád na Tebe myslím a strašně moc se mi po Tobě stýská.Měj se v nebíčku moc pěkně 💗
Hoří už 5 let, 341 dní, 6 hodin a 25 minut.
|
|
| |
#62652
Já
zapálil(a) svíčku
Sanynce.
Navždy ❤❤❤❤❤❤
Hoří už 5 let, 342 dní, 6 hodin a 5 minut.
|
|
| |
#62632
Já
zapálil(a) svíčku
Milované mamince.
Moje maminečko posílám Ti velkou pusu a vzpomínku na Tebe.Moc se mi po Tobě stýská 💗
Hoří už 5 let, 345 dní, 15 hodin a 17 minut.
|
|
Podpořte provoz internetové katedrály
Jestli ji máte rádi a používáte ji, zvažte prosím, že pomůžete s jejím dalším rozvojem a provozem.
Budeme vděční za jakýkoli příspěvek. Stačí načíst uvedený QR kód a zvolit libovolnou částku.
Děkujeme, že pomůžete udržet tuto katedrálu otevřenou pro všechny a bez reklam. 🙏
Více informací