|
| |
#13448
Eva
zapálila svíčku
Vsem zviratkum v nebicku.
Omlouvam se, ze sem zapomela na nase zviratka, ktere sme taky milovali. Dali nam hodne radosti a lasky a urcite nam vsem hodne chybi. At je vam v nebicku krasne a mejte hodne lasky a klidu. Nikdy na vas nezapomenem.
Hoří už 16 let, 201 dní, 14 hodin a 5 minut.
|
|
| |
#13447
Eva
zapálila svíčku
Vsem lidickam v nebicku.
Zapalila sem svicku pro vsechny lidi tam nahore v nebicku a mam prani a prozbu, prosim budte nam oporou a chrante nas pred tou zakernou chripkou. Mejte se v nebicku, kde je urcite hodne lasky, slunicka a porozumeni krasne. Nikdy na vas nezapomenem.
Hoří už 16 let, 201 dní, 14 hodin a 21 minut.
|
|
| |
#13441
Eva
zapálila svíčku
Vsem, ktere sem milovala.
Tatinku, Ladiku, dedo a babi, doufam, ze ste vsichni spolu a je vam dobre. Je mi smutno a stale na vas myslim. Posilam vam do nebicka velike pusinky a at je vam krasne.
Hoří už 16 let, 202 dní, 12 hodin a 59 minut.
|
|
| |
#13294
Eva
zapálila svíčku
sestře Ivě.
Díky vám všem strážcům a všem,kteří napomohli,aby se moje cesta propojila s cestou mojí sestry z naší pravé rodiny.A prosím,abychom si mohly být stále na blízku a abychom jsme se znovu setkaly až se opět narodíme.
Hoří už 16 let, 225 dní, 8 hodin a 48 minut.
|
|
| |
#13094
Eva
zapálila svíčku
Všem světelným bytostem.
Děkuji vám, i paní Ivě,že jste mi pomohli znovu najít sebe,díky za vaši ochranu a vedení. Je důležité vědět,že jste s námi a že nás chráníte.
Hoří už 16 let, 254 dní, 9 hodin a 16 minut.
|
|
| |
#13088
eva
zapálila svíčku
Pavlíkovi.
Pavlíku,já nevím,jestli tam kde jsi,jestli jsi nezapomněl a jestli na mě počkáš,ale myslím,že jsi šťastný a nic tě nebolí. Miluji tě tvije Beruška
Hoří už 16 let, 255 dní, 7 hodin a 52 minut.
|
|
| |
#12242
Eva
zapálil(a) svíčku
Maxovi.
Bojuj prosím, mám tě ráda, vždyť víš.....
Hoří už 17 let, 21 dní, 11 hodin a 18 minut.
|
|
| |
#12118
Eva
zapálil(a) svíčku
ockovi.
Spomínam na Tvoje nedožité narodeniny.
Hoří už 17 let, 38 dní, 12 hodin a 32 minut.
|
|
| |
#12020
Eva
zapálil(a) svíčku
Maxovi.
Drž se prosím, ještě je čas.....držím tě za ruku, víš to....
Hoří už 17 let, 46 dní, 9 hodin a 30 minut.
|
|
| |
#11675
Eva
zapálil(a) svíčku
Adamovi.
Slibuju, že to nevzám.....slibuju.....miluju tě a pořád budu....
Hoří už 17 let, 89 dní, 8 hodin.
|
|
| |
#11598
Eva
zapálil(a) svíčku
kamarádce...ona ví ;-).
Přátelé jsou ta světě od toho,aby pomohli,když je potřeba!!!Teď je to důležité,takže pomáhám a budu pomáhat,dokud to budeš potřebovat!Ozvy se nebo zavolej kdykoli budeš cítit,že to nejde... Protože tohle přejde,zvládneme to i za cenu toho,že mě třeba chvílema nebudeš mít ráda. Ale i za to mi to stojí! Ono to "sluníčko" vyjde,neboj a bude pro tebe zase svítit!!! Tady máš ode mě svíčku,kdybych náhodou u tebe nemohla být,když bude zle a ono ještě asi chvíli bude.Tak snad ti to světýlko i přesto,že je maličké pomůže a plamínek zahřeje u srdíčka a na bolavé dušičce! Mám tě ráda! Evča
Hoří už 17 let, 99 dní, 15 hodin a 47 minut.
|
|
| |
#11566
Eva
zapálil(a) svíčku
Maxovi.
Posílám ti v plameni svíčky sílu, sílu k boji v tomto moc těžkém období, kdybych mohla, dám ti všechnu co mám.......
Hoří už 17 let, 103 dní, 11 hodin a 36 minut.
|
|
| |
#11346
Eva
zapálil(a) svíčku
Maxovi.
Přeju ti, abys v sobě našel dost sily v tomto tak těžkém období...prosím bojuj...nevzdávej se...
Hoří už 17 let, 122 dní, 22 hodin a 13 minut.
|
|
| |
#11124
Eva
zapálil(a) svíčku
Adamovi.
Posílám plamen svíčky ať tam není jen tma a zima.....
Hoří už 17 let, 132 dní, 20 hodin a 31 minut.
|
|
| |
#11123
Eva
zapálil(a) svíčku
Maxovi.
Ať ve světle této svíčky najdeš víru a naději.....
Hoří už 17 let, 132 dní, 20 hodin a 32 minut.
|
|
| |
#11121
Eva
zapálil(a) svíčku
mamince.
To utrpení,smutek a bolest přichází s každým dnem už sedm let.Mamičko,tak zoufale chybíš mi a svému vnukovi.Ta rána se nikdy nezhojí a není návratu.Jen naděje,že snad jednou zase budeme spolu.Milujeme Tě.
Hoří už 17 let, 132 dní, 22 hodin a 13 minut.
|
|
| |
#10795
Eva
zapálil(a) svíčku
mamce.
Odešla jsi tak rychle,bez rozlouční...vinou zlých lidí,stále na Tebe vspomínáme Eva,Verunka a Honzík
Hoří už 17 let, 162 dní, 8 hodin a 48 minut.
|
|
| |
#10771
Eva
zapálil(a) svíčku
Ládínkovi.
Obohatil jsi mi život. Ani netušíš....
Hoří už 17 let, 166 dní, 4 hodiny a 44 minut.
|
|
| |
#10416
Eva
zapálil(a) svíčku
Milan.
Pro vzpomínku na Tebe...
Hoří už 17 let, 235 dní, 15 hodin a 38 minut.
|
|
| |
#10264
Eva
zapálil(a) svíčku
Vikince.
Dnes je to 57 dní kdy zhaslo moje sluníčko, které mě vždy dovedlo potěšit a rozesmát. Každý večer koukám do tvých očí na fotce a je v nich tolik lásky a oddanosti, kterou u lidí nikdy nenajdu. Nikdy na Tebe nezapomenu...líbá Eva
Hoří už 17 let, 253 dní, 17 hodin a 52 minut.
|
|