|
|
|
|
|
| |
#34531
Jana
zapálil(a) svíčku
babičkám.
Stále budu vzpomínat, chybíte mi, ...
Hoří už 12 let, 123 dní, 13 hodin a 58 minut.
|
|
| |
#34525
Jana
zapálil(a) svíčku
Aničce.
Aničko nevím ani co napsat,,život je moc krutý a Ty jsi ten poslední člověk kdo si to zasloužil.budeš moc všem chybět
Hoří už 12 let, 124 dní, 9 hodin a 57 minut.
|
|
| |
#34447
Jana
zapálil(a) svíčku
Všem kteří mi odešli.
Zapaluji svému muži, který mi tak brzy odešel a moc mi chybí, sestře, tatínkovi a mamince.Moc na vás vzpomínám a je mi zde samotné moc smutno.
Hoří už 12 let, 131 dní, 3 hodiny a 1 minutu.
|
|
| |
#34362
Jana
zapálil(a) svíčku
Pepovi.
Stále vzpomínám.
Hoří už 12 let, 138 dní a 48 minut.
|
|
| |
#34172
jana
zapálil(a) svíčku
amalce.
Odpocivej v pokoji.
Hoří už 12 let, 152 dní, 3 hodiny a 49 minut.
|
|
| |
#34070
Jana
zapálil(a) svíčku
Mému drahému Lubošovi.
Vzpomínám a moc a moc mi chybíš...posílám políbení.Dnes to jsou 4 roky co jsme Tě pochovali...
Hoří už 12 let, 157 dní, 13 hodin a 12 minut.
|
|
| |
#33988
jana
zapálil(a) svíčku
mamince.
moc my chybis mami
Hoří už 12 let, 163 dní, 19 hodin a 7 minut.
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
#33854
Jana
zapálila svíčku
Petr.
Šťastnou cestu Péťo na těch nebeských cestách,budeš nám Všem moc chybět
Hoří už 12 let, 175 dní, 2 hodiny a 19 minut.
|
|
|
|
| |
#33797
Jana
zapálil(a) svíčku
Mému milovanému muži Lubošovi.
Je Silvestr a za chvíli bude nový rok a bez Tebe je mi zde smutno.Zapaluji Ti svíci ať světlo věčné Ti svítí. Mám Tě stále ráda.Moc mi chybíš.
Hoří už 12 let, 177 dní, 16 hodin a 1 minutu.
|
|
|
|
| |
#33688
Jana
zapálil(a) svíčku
Všem mojim drahým, kteří mi už odešli. .
Je štědrý večer a já moc na vás vzpomínám, stále jste v mém srdci a nikdy na vás nezapolenu. Mému muži : moc mi chybíš... stále Tě miluji... nezapomenu... po hvězdách posílám políbení.Až budeme rozsvěcet stromečk buď s námi budeme Tě čekat,měl jsi vánoce tak moc rád.
Hoří už 12 let, 184 dní, 18 hodin a 39 minut.
|
|
| |
#33642
Jana
zapálil(a) svíčku
Všen mojim blízkým.
Je poslední adventní neděle a pozítří je Štědrý den a vy mi všichni moji blízcí co jste odešli na druhý břeh budete chybět. Stále na vás myslím a nikdy na vás nezapomenu. Mému muži ... mám Tě stále ráda, i když už tu nejsi se mnou, Moc a moc mi chybíš. Posílá políbení po hvězdičkách.
Hoří už 12 let, 186 dní, 17 hodin a 1 minutu.
|
|
| |
#33531
Jana
zapálila svíčku
rodičům.
MYSLÍM NA VÁS,MOC MĚ CHYBÍTE.
Hoří už 12 let, 193 dní, 13 hodin a 23 minut.
|
|
| |
#33527
Jana
zapálil(a) svíčku
Všem mojim drahým, kteří mi už odešli. .
Moji drazí stále na vás myslím a moc mi chybíte.V tento vánoční čas je mi moc líto, že tu nejste se mnou.Posílám po hvězdičkách políbení. Pa
Hoří už 12 let, 193 dní, 15 hodin a 52 minut.
|
|
Podpořte provoz internetové katedrály
Jestli ji máte rádi a používáte ji, zvažte prosím, že pomůžete s jejím dalším rozvojem a provozem.
Budeme vděční za jakýkoli příspěvek. Stačí načíst uvedený QR kód a zvolit libovolnou částku.
Děkujeme, že pomůžete udržet tuto katedrálu otevřenou pro všechny a bez reklam. 🙏
Více informací