|
| |
#51220
Já
zapálil(a) svíčku
mamince.
Moje zlatá maminko, zapaluji Ti svíčičku a posílám velkou pusu.Je mi tady bez tebe strašně smutno.Hodně moc se mi po Tobě stýská... Měj se tam nahoře moc hezky 💗
Hoří už 8 let, 318 dní, 17 hodin a 50 minut.
|
|
| |
#51180
Ja
zapálil(a) svíčku
Šírkovi.
Vše nejlepší do nebe k tvym 30. narozeninam. Byl by z tebe už dospělý muž s rodinou. A uz 10 let ti muzeme přát jen tam nahoru. Snad pro tebe uz cas neplati a zijes si tam nekde krásně. Nikdy nezapomenu. Slibuju.❤ Nemelo se to stat.
Hoří už 8 let, 322 dní, 16 hodin a 51 minut.
|
|
| |
#51168
já
zapálil(a) svíčku
Jaroslavovi J..
10.8.1946-10.3.2017. Vzpomínám.
Hoří už 8 let, 323 dní, 17 hodin a 21 minut.
|
|
| |
#51167
já
zapálil(a) svíčku
Zdeňkovi.
1963-2000. Vzpomínám.
Hoří už 8 let, 323 dní, 17 hodin a 27 minut.
|
|
|
|
| |
#51132
Já
zapálil(a) svíčku
mamince.
Moje milá maminko,posílám Ti velikou pusu.Ve středu už to bude rok a dva měsíce,cos mě navždy opustila.Je mi tady smutno a strašně se mi stýská.Pořád Tě tady všude vidím....Maminko, měj se tam nahoře moc pěkně a přijď mě někdy navštívit do snu...💗
Hoří už 8 let, 327 dní, 18 hodin a 41 minut.
|
|
| |
#51077
ja
zapálil(a) svíčku
amina, Blaža.
Myslím na Vás
Hoří už 8 let, 333 dní, 20 hodin a 3 minuty.
|
|
| |
#51068
já
zapálil(a) svíčku
Zdeňkovi.
1963-2000. Vzpomínám.
Hoří už 8 let, 334 dní, 21 hodin a 57 minut.
|
|
| |
#51066
Já
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Moje maminko,posílám Ti velkou pusu.Strašně se mi po Tobě stýská.Měj se,moje maminko,tam nahoře moc pěkně a někdy si na mě vzpomeň....💗
Hoří už 8 let, 335 dní, 5 hodin a 40 minut.
|
|
|
|
| |
#51032
já
zapálil(a) svíčku
Zdeňkovi.
1963-2000. Vzpomínám.
Hoří už 8 let, 337 dní, 23 hodin a 17 minut.
|
|
| |
#51001
Já
zapálil(a) svíčku
mojí zlaté mamince.
Moje maminko, zapalují Ti svíčku,abys věděla,že na Tebe pořád myslím.Je mi po Tobě strašně smutno a stýská se mi 💗
Hoří už 8 let, 341 dní, 4 hodiny a 3 minuty.
|
|
|
|
| |
#50970
já
zapálil(a) svíčku
Zdeňkovi.
1963-2000. Vzpomínám.
Hoří už 8 let, 343 dní, 18 hodin a 16 minut.
|
|
| |
#50949
Já
zapálil(a) svíčku
mamince.
Moje milá maminko, strašně mi chybíš a moc se mi stýská 💗
Hoří už 8 let, 345 dní, 5 hodin a 19 minut.
|
|
| |
#50910
Ja
zapálila svíčku
Sírkovi +17/7/2017.
Ahoj nás Andilku. Dnes je to 10 let, co jsi odesel do nebe. Je to uz strašná doba, kdy tvi blizci žijí ve smutku. Bylo ti pouhych 19 let a dnes by ti bylo za mesic 30. Byl jsi mlady, usmevavy a zlatý kluk, ktery nikomu nikdy neublizil. Je mi lito, ze nemuzeme prijet a polozit ti na hrobecek kyticku. Ale jsme za oceanem. I tak tady daleko na tebe vzpomínáme. Budeme te mit vzdy ve vzpominkach, jak se smejes a tve modre krasne oci, jak k tomi zari. Nikdy na tebe nezapomeneme. Slibuji Ti to. Mel jsi tady být a nikdy se to nemelo stat. Hlidej prosim tam z nebe svou rodinku, at jsou alespon trochu stastni at maji v zivote i radost a ne jen smutek z tve ztraty. S laskou vzpominaji ty, které nikdy nezapomenou. ❤
Hoří už 8 let, 348 dní, 14 hodin a 1 minutu.
|
|
| |
#50904
já
zapálil(a) svíčku
Zdeňkovi.
1963-2000. Vzpomínám.
Hoří už 8 let, 349 dní, 6 hodin a 48 minut.
|
|
|
|
| |
#50866
já
zapálil(a) svíčku
Zdeňkovi.
1963-2000. Vzpomínám.
Hoří už 8 let, 353 dní, 2 hodiny a 33 minut.
|
|
| |
#50857
Já
zapálil(a) svíčku
mojí zlaté mamince.
Moje milovaná maminko,už je to více, než rok,co jsi mě opustila.Je mi tady bez Tebe strašně smutno a stýská se mi.Zapaluji Ti svíčku a posílám velikou pusu.Tvůj smutný syn.💗
Hoří už 8 let, 354 dní, 3 hodiny a 39 minut.
|
|
Podpořte provoz internetové katedrály
Jestli ji máte rádi a používáte ji, zvažte prosím, že pomůžete s jejím dalším rozvojem a provozem.
Budeme vděční za jakýkoli příspěvek. Stačí načíst uvedený QR kód a zvolit libovolnou částku.
Děkujeme, že pomůžete udržet tuto katedrálu otevřenou pro všechny a bez reklam. 🙏
Více informací