|
|
|
|
|
| |
#52014
Já
zapálil(a) svíčku
mojí zlaté mamince.
Maminko, pro Tebe.Abys věděla, že na Tebe pořád myslím.Snad se máš,tam kdesi, dobře.Mně je tady bez Tebe strašně smutno a strašně se mi stýská 💗
Hoří už 8 let, 245 dní, 1 hodinu a 30 minut.
|
|
| |
#51986
já
zapálil(a) svíčku
Zdeňkovi.
1963-2000. Vzpomínám.
Hoří už 8 let, 246 dní, 15 hodin a 7 minut.
|
|
|
|
| |
#51968
já
zapálil(a) svíčku
Zdeňkovi.
1963-2000. Vzpomínám.
Hoří už 8 let, 248 dní, 2 hodiny a 49 minut.
|
|
| |
#51963
já
zapálil(a) svíčku
Kamarádce.
Moc mi chybíš...ale snad tě už nic nebolí a netrápí...
Hoří už 8 let, 248 dní, 13 hodin a 18 minut.
|
|
| |
#51946
Já
zapálil(a) svíčku
sobě.
Pane Bože prosím pomoz mi dostat se z toho trápení, které trvá už příliš dlouho a nevím, jak se z toho dostat. Ničí mi to život, každý den je pro mě jen další trápení. Moc Tě prosím, ať existuje jiskřička naděje na pozitivní změnu v mém životě!!!
Hoří už 8 let, 250 dní, 6 hodin a 33 minut.
|
|
|
|
| |
#51940
Já
zapálil(a) svíčku
mojí zlaté mamince.
Pro Tebe,maminko.Chybiš mi a strašně se mi stýská 💗
Hoří už 8 let, 251 dní, 2 hodiny a 21 minut.
|
|
| |
#51933
já
zapálil(a) svíčku
Zdenkovi.
1963-2000. Vzpomínám.
Hoří už 8 let, 251 dní, 22 hodin a 40 minut.
|
|
| |
#51882
Já
zapálil(a) svíčku
mamince.
Pro Tebe, moje zlatá maminko.Strašně mi chybíš a pořád se mi moc stýská 💗
Hoří už 8 let, 256 dní, 13 hodin a 32 minut.
|
|
| |
#51864
Já
zapálil(a) svíčku
Felixkovi.
Spinkej, už Tě nic nebolí......
Hoří už 8 let, 258 dní, 1 hodinu a 40 minut.
|
|
| |
#51834
Já
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Pro Tebe, maminko Moc se mi stýská....💗
Hoří už 8 let, 260 dní, 23 hodin a 40 minut.
|
|
|
|
| |
#51813
Já
zapálil(a) svíčku
Mamince.
Moje maminko,včera to už byl rok a čtyři měsíce,cos mě opustila.Moc se mi stýská a denně si s Tebou alespoň v duchu povídám.Posilam Ti obrovskou pusu, moje zlatá maminko 💗
Hoří už 8 let, 263 dní a 20 minut.
|
|
| |
#51790
já
zapálil(a) svíčku
bráškovi.
Všechno nejlepší..... Vzpomínáme
Hoří už 8 let, 264 dní, 20 hodin a 35 minut.
|
|
| |
#51777
Já
zapálil(a) svíčku
mamince.
Pro Tebe, maminečko moje zlatá.Ke mi bez Tebe strašně smutno a stýská se mi.Měj se,moje maminko ,tam někde nahoře moc a moc pěkně a také si na mě vzpomeň 💗
Hoří už 8 let, 265 dní, 21 hodin a 32 minut.
|
|
| |
#51769
já
zapálil(a) svíčku
Zdeňkovi.
1963-2000. Vzpomínám.
Hoří už 8 let, 266 dní, 15 hodin a 6 minut.
|
|
|
|
Podpořte provoz internetové katedrály
Jestli ji máte rádi a používáte ji, zvažte prosím, že pomůžete s jejím dalším rozvojem a provozem.
Budeme vděční za jakýkoli příspěvek. Stačí načíst uvedený QR kód a zvolit libovolnou částku.
Děkujeme, že pomůžete udržet tuto katedrálu otevřenou pro všechny a bez reklam. 🙏
Více informací