|
| |
#53792
já
zapálil(a) svíčku
gertíčkovi.
je mi moc líto, že jsi nás tak náhle opustil:( Přeji Ti krásný psí život v nebíčku, milý Gertíčku. Pozdravuj tam prosím moje milované a hlídej nás z nebíčka. Mám Tě ráda a budu na Tebe s láskou vzpomínat :) J+j+v+s
Hoří už 8 let, 100 dní, 4 hodiny a 4 minuty.
|
|
| |
#53769
Já
zapálil(a) svíčku
mamince.
Moje zlatá maminko, zapaluji Ti svíčku a posílám Ti obrovskou pusu.Měj se v nebíčku moc hezky 💗
Hoří už 8 let, 102 dní, 12 hodin a 34 minut.
|
|
| |
#53714
já
zapálil(a) svíčku
berunce.
Dnes už jsou to čtyři dlouhé roky. Moc mi chybíš, spi sladce berunečko moje.
Hoří už 8 let, 107 dní, 3 hodiny a 50 minut.
|
|
| |
#53701
Já
zapálil(a) svíčku
mamince.
Moje milá maminko, zapaluji Ti svíčku a posílám velkou pusu.Moc se mi stýská 💗
Hoří už 8 let, 108 dní, 11 hodin a 42 minut.
|
|
| |
#53692
JÁ
zapálila svíčku
rodičům.
Maminko a tatínku-moc Vás zapálením této svíce prosím,aby jste nás opatrovaly a dohlédly na nás-někdy je to opravdu náročné-mám Vás moc ráda a je mi smutno- velikou pusu a pohlazení i pro všechny co jsou tam s Vámi- Děkuji
Hoří už 8 let, 109 dní, 1 hodinu a 17 minut.
|
|
| |
#53684
Já
zapálil(a) svíčku
mamince.
Moje maminečko, zapaluji Ti svíčku a posílám velkou pusu.stýská se mi..💗
Hoří už 8 let, 110 dní, 11 hodin a 42 minut.
|
|
|
|
| |
#53668
já
zapálil(a) svíčku
tátovi.
Vzpomínáme. 10.8.1946 - 10.3.2017
Hoří už 8 let, 111 dní, 19 hodin a 54 minut.
|
|
| |
#53652
Já
zapálil(a) svíčku
mamince.
Moje milá maminko.Zapaluji Ti k MDŽ svíčku a posílám Ti s kytičkou do nebíčka i velkou pusu 💗
Hoří už 8 let, 113 dní, 9 hodin a 1 minutu.
|
|
| |
#53643
Já
zapálil(a) svíčku
mamince.
Milá maminko,zapaluji Ti svíčku abys věděla že na Tebe pořád myslím.Strašně se mi po Tobě stýská 💗
Hoří už 8 let, 114 dní, 8 hodin a 47 minut.
|
|
| |
#53630
já
zapálil(a) svíčku
Zdeňkovi.
1963-2000. Vzpomínám.
Hoří už 8 let, 115 dní, 18 hodin a 26 minut.
|
|
| |
#53611
já
zapálil(a) svíčku
Zdeňkovi.
1963-2000. Vzpomínám.
Hoří už 8 let, 117 dní, 9 hodin a 59 minut.
|
|
|
|
| |
#53608
Já
zapálil(a) svíčku
mamince.
Moje milovaná maminko, zapaluji Ti svíčku a posílám Ti obrovskou pusu.Je mi pořád bez Tebe smutno a stýská se mi 💗
Hoří už 8 let, 117 dní, 13 hodin a 23 minut.
|
|
|
|
|
|
| |
#53557
JÁ
zapálila svíčku
MAMINCE A TATÍNKOVI.
Mami,tati-prosím Vás oba dva o podporu,sílu,dohled ... ,abych to tady ve zdraví a síle lépe zvládala-všechny Vás mám už v nebíčku a ta samota je moc těžká-stále Vás mám ráda a moc se mi stýská-Děkuji za vše a nezapomeňte na mě
Hoří už 8 let, 122 dní, 9 hodin a 55 minut.
|
|
| |
#53556
Já
zapálil(a) svíčku
mamince.
Moje drahá maminko.Zitra by jsi měla 94.narozeniny.Co mohu jen udělat: koupit Ti pěknou kytičku a poslat Ti do nebíčka spoustu pusinek...💗
Hoří už 8 let, 122 dní, 11 hodin a 25 minut.
|
|
|
|
| |
#53527
já
zapálil(a) svíčku
berunce.
Moji milí, vzpomínám na vás, na to co bylo, snad jste tam všichni společně a usmíváte se na nás z nebíčka. Mám vás moc ráda :-*
Hoří už 8 let, 125 dní, 3 hodiny a 37 minut.
|
|
Podpořte provoz internetové katedrály
Jestli ji máte rádi a používáte ji, zvažte prosím, že pomůžete s jejím dalším rozvojem a provozem.
Budeme vděční za jakýkoli příspěvek. Stačí načíst uvedený QR kód a zvolit libovolnou částku.
Děkujeme, že pomůžete udržet tuto katedrálu otevřenou pro všechny a bez reklam. 🙏
Více informací