|
| |
#56832
Já
zapálil(a) svíčku
mamince.
Moje maminko, poslední den v roce Ti zapaluji svíčku a posílám velikou pusu.Pořád na Tebe myslím a vzpomínám,jak jsme spolu slavili Silvestra.Bohužel, už jen vzpomínám.Měj se tam nahoře moc hezky a taky si na mně někdy vzpomeň a přijď mě navštívit do snu 💗
Hoří už 7 let, 178 dní, 15 hodin a 5 minut.
|
|
|
|
| |
#56796
Já
zapálil(a) svíčku
Mojí zlaté mamince.
Moje maminečko, strašně moc se mi po Tobě stýská.Posilam Ti velkou pusu💗
Hoří už 7 let, 181 dní, 13 hodin a 18 minut.
|
|
| |
#56759
Já
zapálil(a) svíčku
Mojí zlaté mamince.
Moje maminečko,zapaluji Ti svíčičku a posílám tam nahoru velkou pusu 💗
Hoří už 7 let, 184 dní, 16 hodin a 55 minut.
|
|
| |
#56741
Já
zapálil(a) svíčku
Berunce.
zapaluji svíčku a vzpomínám na vás, co jste nám odešli tam nahoru. Nikdy nezapomeneme broučci moji. Krásné vánoce tam nahoru vám všem andílci moji.
Hoří už 7 let, 185 dní, 14 hodin a 28 minut.
|
|
| |
#56723
Já
zapálil(a) svíčku
mamince.
Moje maminečko, již třetí Vánoce bez Tebe.Je mi tady moc smutno a stýská se mi po Tobě.Oslav si Vánoce tam někde moc pěkně 💗
Hoří už 7 let, 186 dní, 2 hodiny a 37 minut.
|
|
| |
#56655
Já
zapálil(a) svíčku
mamince.
Moje maminečko, plamínek hoří jen pro Tebe.Posilam Ti obrovsk ou pusu.Strašně se mi po Tobě stýská 💗
Hoří už 7 let, 190 dní, 1 hodinu a 38 minut.
|
|
| |
#56643
Já
zapálil(a) svíčku
Mojí zlaté mamince.
Moje maminečko pořád se mi po Tobě stýská 💗
Hoří už 7 let, 190 dní, 23 hodin a 3 minuty.
|
|
|
|
| |
#56594
já
zapálil(a) svíčku
Zdeňkovi.
1963-2000. Vzpomínám.
Hoří už 7 let, 194 dní, 22 hodin a 20 minut.
|
|
| |
#56571
Já
zapálil(a) svíčku
Mojí zlaté mamince.
Maminečko, pořád na Tebe myslím a vzpomínám.Strašně mi chybíš 💗
Hoří už 7 let, 196 dní, 15 hodin a 1 minutu.
|
|
|
|
| |
#56540
já
zapálil(a) svíčku
Zdeňkovi.
1963-2000. Vzpomínám.
Hoří už 7 let, 199 dní, 16 hodin a 9 minut.
|
|
| |
#56535
Já
zapálil(a) svíčku
Mojí zlaté mamince.
Moje maminečko, včera to bylo dva a půl roku,co jsi mě navždy opustila.Je mi tady strašně moc smutno, vzpomínám na Tebe každičkou chvíli a strašně moc se mi po Tobě stýská... Jediné, co můžu,je zapálit svíčku a popřát,aby jsi se tam nahoře měla moc pěkně.Posilam velikou pusu 💗
Hoří už 7 let, 199 dní, 23 hodin a 7 minut.
|
|
| |
#56502
Já
zapálil(a) svíčku
Mojí zlaté mamince.
Moje milá maminko,v neděli to už bude dva a půl roku,cos mě opustila.Posílám Ti obrovskou pusu ,abys věděla že na Tebe pořád myslím.
Hoří už 7 let, 202 dní, 18 hodin a 48 minut.
|
|
|
|
| |
#56455
Já
zapálil(a) svíčku
Mojí zlaté mamince.
Moje maminečko zapaluji Ti svíčku a posílám velkou pusu abys věděla že na Tebe pořád myslím.Strašně se mi po Tobě stýská 💗
Hoří už 7 let, 206 dní, 17 hodin a 19 minut.
|
|
| |
#56445
já
zapálil(a) svíčku
Zdeňkovi.
1963-2000. Vzpomínám.
Hoří už 7 let, 207 dní, 18 hodin a 49 minut.
|
|
|
|
| |
#56410
Já
zapálil(a) svíčku
Mojí zlaté mamince.
Moje maminečko zapaluji Ti svíčku a posílám velkou pusu abys věděla že na Tebe pořád myslím 💗
Hoří už 7 let, 210 dní, 16 hodin a 23 minut.
|
|
Podpořte provoz internetové katedrály
Jestli ji máte rádi a používáte ji, zvažte prosím, že pomůžete s jejím dalším rozvojem a provozem.
Budeme vděční za jakýkoli příspěvek. Stačí načíst uvedený QR kód a zvolit libovolnou částku.
Děkujeme, že pomůžete udržet tuto katedrálu otevřenou pro všechny a bez reklam. 🙏
Více informací