|
| |
#57815
Já
zapálila svíčku
Sestře .
Moje milá sestřičko Janičko-právě dnes jsou to už tři roky co jsi odešla na ten druhý břeh=jako tichou vzpomínku zapaluji tuto svící se vzkazem-,,strašně moc mi chybíš".
Hoří už 7 let, 94 dní, 10 hodin a 7 minut.
|
|
| |
#57798
Já
zapálil(a) svíčku
Mojí zlaté mamince.
Moje maminečko posílám Ti velkou pusu a vzpomínku na Tebe.Maminečko, strašně moc se mi po Tobě stýská 💗
Hoří už 7 let, 96 dní, 12 hodin a 51 minut.
|
|
| |
#57741
Já
zapálil(a) svíčku
Mojí zlaté mamince.
Moje maminečko posílám Ti velkou pusu a vzpomínku na Tebe.Strašně mi chybíš a stýská se mi po Tobě 💗
Hoří už 7 let, 101 dní, 17 hodin a 45 minut.
|
|
| |
#57699
já
zapálil(a) svíčku
Zdeňkovi.
1963-2000. Vzpomínám.
Hoří už 7 let, 105 dní, 2 hodiny a 58 minut.
|
|
| |
#57695
já
zapálil(a) svíčku
Berunce.
Milá Berunečko, už je to pět let :-( vzpomínáme na Tebe, doufám, že se máš v nebíčku krásně , v neděli se za tebou Berunečko stavím , posílám Ti pusinku do nebíčka kočičko
Hoří už 7 let, 105 dní, 11 hodin.
|
|
| |
#57661
Já
zapálil(a) svíčku
mamince.
Moje maminečko posílám Ti velkou pusu a vzpomínku na Tebe.Moc mi chybíš a stýská se mi po Tobě 💗
Hoří už 7 let, 107 dní, 23 hodin a 6 minut.
|
|
| |
#57595
Já
zapálil(a) svíčku
Mojí zlaté mamince.
Maminečko, zapaluji Ti svíčku a posílám Ti velkou pusu.Stýská se mi po Tobě 💗
Hoří už 7 let, 113 dní, 11 hodin a 14 minut.
|
|
| |
#57594
Já
zapálil(a) svíčku
bratrovi.
K dnešnímu svátku.....
Hoří už 7 let, 113 dní, 11 hodin a 52 minut.
|
|
|
|
| |
#57569
Já
zapálil(a) svíčku
Mojí zlaté mamince.
Moje maminko posílám Ti velkou pusu a vzpomínku na Tebe.Moc mi tu chybíš a strašně se mi po Tobě stýská 💗
Hoří už 7 let, 115 dní, 20 hodin a 54 minut.
|
|
| |
#57554
já
zapálil(a) svíčku
Zdeňkovi.
1963-2000. Vzpomínám.
Hoří už 7 let, 117 dní, 9 hodin a 7 minut.
|
|
| |
#57515
Já
zapálil(a) svíčku
Mojí zlaté mamince.
Moje maminečko,zítra bys měla narozeniny.Co víc můžu, než Ti koupit kytičku červených růží, které jsi měla tak ráda a poslat spoustu pusinek.Tak to tam nahoře hezky oslav s celou naši rodinou.Moc mi chybíš a strašně moc se mi po Tobě stýská 💗
Hoří už 7 let, 120 dní, 15 hodin a 4 minuty.
|
|
| |
#57472
Já
zapálil(a) svíčku
Mojí zlaté mamince.
Moje maminečko posílám Ti velkou pusu a vzpomínku na Tebe.Je mi tu bez Tebe strašně moc smutno 💗
Hoří už 7 let, 124 dní, 11 hodin a 1 minutu.
|
|
| |
#57432
Já
zapálil(a) svíčku
mamince.
Moje maminečko, posílám Ti velkou pusu a vzpomínku na Tebe.Je mi pořád smutno a stýská se mi po Tobě 💗
Hoří už 7 let, 128 dní, 16 hodin a 26 minut.
|
|
| |
#57404
Já
zapálil(a) svíčku
Mojí zlaté mamince.
Maminečko posílám Ti velkou pusu a vzpomínku na Tebe.Strašně se mi po Tobě stýská 💗
Hoří už 7 let, 131 dní, 20 hodin a 43 minut.
|
|
| |
#57352
Já
zapálil(a) svíčku
Mojí zlaté mamince.
Moje maminečko posílám Ti velkou pusu a vzpomínku na Tebe.Strašně se mi po Tobě stýská.Měj se tam někde nahoře moc hezky,moje maminečko 💗
Hoří už 7 let, 136 dní, 18 hodin a 43 minut.
|
|
| |
#57291
Já
zapálil(a) svíčku
mamince.
Moje milá maminko, zapaluji Ti svíčku a posílám velikou pusu.Je mi bez Tebe pořád smutno a moc se mi po Tobě stýská.Měj se tam někde moc pěkně a občas se na mě přijď podívat do snu 💗
Hoří už 7 let, 141 dní, 18 hodin a 3 minuty.
|
|
|
|
| |
#57220
Já
zapálil(a) svíčku
Mojí zlaté mamince.
Maminečko, posílám Ti velkou pusu.Moc mi chybíš a strašně se mi po Tobě stýská 💗
Hoří už 7 let, 146 dní, 13 hodin a 56 minut.
|
|
| |
#57206
já
zapálil(a) svíčku
Zdeňkovi.
1963-2000. Vzpomínám.
Hoří už 7 let, 147 dní, 14 hodin a 37 minut.
|
|
Podpořte provoz internetové katedrály
Jestli ji máte rádi a používáte ji, zvažte prosím, že pomůžete s jejím dalším rozvojem a provozem.
Budeme vděční za jakýkoli příspěvek. Stačí načíst uvedený QR kód a zvolit libovolnou částku.
Děkujeme, že pomůžete udržet tuto katedrálu otevřenou pro všechny a bez reklam. 🙏
Více informací